NOVEXPERT Hyaluronic Acid izsmidzināms līdzeklis, 100 ml

0 0 (0 atsauksmes)

NOVEXPERT Hyaluronic Acid izsmidzināms līdzeklis, 100 ml

L.I.C.D NOVEXPERT SAS
0 0 (0 atsauksmes)
17.99 €
29.99 €
17.99 €/Ml
Derīguma termiņš: 2026-09-30
Vairāk nekā miljards hialuronskābes molekulu vienā izsmidzināšanas reizē.
Uzzināt vairāk

NOVEXPERT izlīdzinošs tonizējošs losjons ar hialuronskābi, 100 ml
Daudzfunkcionāls produkts - toniks, kosmētikas fiksētājs un sālsūdens vienā pudelē.
Ar vienu aerosola klikšķi un vairāk nekā miljardu hialuronskābes molekulu pārklāj seju. Piemērots visiem ādas tipiem (dehidrēta, nobriedusi) gan vīriešiem, gan sievietēm. Tonizē, mitrina un pulē ādu, palīdz apturēt ādas novecošanās procesus, nostiprina grimu, novērš vides piesārņojuma iedarbību, samazina ādas spīdumu un rada svaiguma sajūtu.
Uzklājiet tik bieži, cik nepieciešams no rīta, vakarā vai visu dienu, pēc grima uzklāšanas vai uzklāšanas, pēc mazgāšanas (netīrumu atlikumu noņemšanas), pirms citu kopšanas līdzekļu uzklāšanas vai vienkārši, lai atsvaidzinātu ādu. Āda kļūst tvirtāka, elastīgāka, tā atkal mirdz! Nesatur eļļas. Hipoalerģisks līdzeklis.

product
1001452 NOVEXPERT Hyaluronic Acid izsmidzināms līdzeklis, 100 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/6f/35/656847ca0d2c59c3eaa48ff8808d.png InStock 17.99 EUR 29.99 <p>NOVEXPERT izlīdzinošs tonizējošs losjons ar hialuronskābi, 100 ml<br />Daudzfunkcionāls produkts - toniks, kosmētikas fiksētājs un sālsūdens vienā pudelē.<br />Ar vienu aerosola klikšķi un vairāk nekā miljardu hialuronskābes molekulu pārklāj seju. Piemērots visiem ādas tipiem (dehidrēta, nobriedusi) gan vīriešiem, gan sievietēm. Tonizē, mitrina un pulē ādu, palīdz apturēt ādas novecošanās procesus, nostiprina grimu, novērš vides piesārņojuma iedarbību, samazina ādas spīdumu un rada svaiguma sajūtu.<br />Uzklājiet tik bieži, cik nepieciešams no rīta, vakarā vai visu dienu, pēc grima uzklāšanas vai uzklāšanas, pēc mazgāšanas (netīrumu atlikumu noņemšanas), pirms citu kopšanas līdzekļu uzklāšanas vai vienkārši, lai atsvaidzinātu ādu. Āda kļūst tvirtāka, elastīgāka, tā atkal mirdz! Nesatur eļļas. Hipoalerģisks līdzeklis.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Attīrīšana un tonizēšana