NOVEXPERT The Caramel Cream Golden Radiance Nr.2 Pro Melanine BB sejas krēms, 30 ml

0 0 (0 atsauksmes)

NOVEXPERT The Caramel Cream Golden Radiance Nr.2 Pro Melanine BB sejas krēms, 30 ml

L.I.C.D NOVEXPERT SAS
0 0 (0 atsauksmes)
21.20 €
30.29 €
70.67 €/Ml
Derīguma termiņš: 2026-01-30
Hibrīda formula, kas atklāj jaunās paaudzes kosmētiku.
Uzzināt vairāk


Dabīgs iedegums un mirdzums visu gadu!
Produkts no līnijas Pro-Melanin
Produktu ir izstrādājuši franču zinātnieki un ārsti, kas specializējas ādas novecošanā. BB sejas krēms ir piemērots visiem ādas tipiem, kā arī piemērots jutīgai ādai.

Daudzfunkcionāls kosmētikas līdzeklis: darbojas kā pamats, maska, mitrinātājs un anti-novecošanās līdzeklis. Uzlabots kosmētikas līdzeklis ar labākajām ādas kopšanas īpašībām un minerāliem pigmentiem, kas ādu pārklāj ar dabiska izskata slānīti.

VESELĪGS MIRDZUMA efekts.
Veselīgs mirdzums un nevainojams sejas tonis ir pirmie redzamie šī ādas uzlabošanas līdzekļa efekti, kas nodrošina dabisku ādas krāsu. Auga aktīvās sastāvdaļas veicina melanīna izdalīšanos un un uzlabo ādas silto mirdzumu.

Āda kļūst GLUDĀKA
Patentēts jūras aļģu un cukura komplekss kopā ar tīru hialuronskābi redzami izlīdzina ādas struktūru.
Pieejams 2 dabiskos toņos: gaišai ādai - Ivory Radiance; vidēji viegli brūnai ādai - Golden Radiance

product
1001464 NOVEXPERT The Caramel Cream Golden Radiance Nr.2 Pro Melanine BB sejas krēms, 30 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/5f/a1/95d0f8f0c182c19debcfd3dc4704.png InStock 21.2 EUR 30.29 <p><br /><strong>Dabīgs iedegums un mirdzums visu gadu!</strong><br />Produkts no līnijas Pro-Melanin<br />Produktu ir izstrādājuši franču zinātnieki un ārsti, kas specializējas ādas novecošanā. BB sejas krēms ir piemērots visiem ādas tipiem, kā arī piemērots jutīgai ādai.</p> <p><strong>Daudzfunkcionāls kosmētikas līdzeklis:</strong> darbojas kā pamats, maska, mitrinātājs un anti-novecošanās līdzeklis. Uzlabots kosmētikas līdzeklis ar labākajām ādas kopšanas īpašībām un minerāliem pigmentiem, kas ādu pārklāj ar dabiska izskata slānīti.</p> <p><strong>VESELĪGS MIRDZUMA efekts.</strong><br />Veselīgs mirdzums un nevainojams sejas tonis ir pirmie redzamie šī ādas uzlabošanas līdzekļa efekti, kas nodrošina dabisku ādas krāsu. Auga aktīvās sastāvdaļas veicina melanīna izdalīšanos un un uzlabo ādas silto mirdzumu.</p> <p><strong>Āda kļūst GLUDĀKA</strong><br />Patentēts jūras aļģu un cukura komplekss kopā ar tīru hialuronskābi redzami izlīdzina ādas struktūru.<br /><strong>Pieejams 2 dabiskos toņos:</strong> gaišai ādai - Ivory Radiance; vidēji viegli brūnai ādai - Golden Radiance</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi