NUK First Choice Silikona snīpītis, 1 gab.
5.0 5 (1 atsauksme)

NUK First Choice Silikona snīpītis, 1 gab.

MAPA GMBH
5.0 5 (1 atsauksme)
Kopā
3.91 €
Derīguma termiņš: 2026-10-30
Ar NUK snīpīti, kas paredzēts First Choice mācību pudelītei, šī pāreja no zīdīšanas vai ēdināšanas no pudelītes kļūs vēl vieglāka.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Agrāk vai vēlāk ikviens mazulis vēlas ēst pats. Ar NUK snīpīti, kas paredzēts First Choice mācību pudelītei, šī pāreja no zīdīšanas vai ēdināšanas no pudelītes kļūs vēl vieglāka.

  • Bez smaržas, ar patīkamu garšu.
  • Īpaši izturīgs pret karstumu un gaismu.
  • NUK Anti-Colic gaisa sistēma mazina zīdaiņu kolikas, ko izraisa nevēlama gaisa norīšana.
  • Piemērots visām NUK First Choice pudelītēm.
  • Bērniem no 6 mēnešu vecuma.
product
1141827 NUK First Choice Silikona snīpītis, 1 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/b2/79/431df14bd724e8dcd0f4bdcf00a9.png InStock 3.91 EUR 4.89 <p style="text-align:justify;">Agrāk vai vēlāk ikviens mazulis vēlas ēst pats. Ar NUK snīpīti, kas paredzēts First Choice mācību pudelītei, šī pāreja no zīdīšanas vai ēdināšanas no pudelītes kļūs vēl vieglāka.</p> <ul><li style="text-align:justify;">Bez smaržas, ar patīkamu garšu.</li> <li style="text-align:justify;">Īpaši izturīgs pret karstumu un gaismu.</li> <li style="text-align:justify;">NUK Anti-Colic gaisa sistēma mazina zīdaiņu kolikas, ko izraisa nevēlama gaisa norīšana.</li> <li style="text-align:justify;">Piemērots visām NUK First Choice pudelītēm.</li> <li style="text-align:justify;">Bērniem no 6 mēnešu vecuma.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Māmiņām un bērniem/Preces bērnam/Bērnu pudelītes