NUROFEN 200 mg tabletes, 12 gab.

NUROFEN 200 mg tabletes, 12 gab.

BOOTS HEALTHCARE INTERNATIONAL
2.49 €
Derīguma termiņš: 2026-03-30
NUROFEN satur ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai.
Uzzināt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

NUROFEN satur ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. NPL atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm, iekaisumu un augstu temperatūru. Migrēnas tipa galvassāpju, muguras sāpju, zobu sāpju, neiralģijas un menstruāciju sāpju, kā arī reimatisku, t.sk. viegla artrīta izraisītu sāpju, un muskuļu sāpju atvieglošana. NUROFEN mazinot sāpes, iekaisumu un paaugstinātu ķermeņa temperatūru, atvieglo saaukstēšanās un gripas simptomus.

Papildu informācija par produktu
product
114236 NUROFEN 200 mg tabletes, 12 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/34/c7/cafb732b488e4fd355c68de58d8f.png InStock 2.49 EUR 2.49 <p style="text-align:justify;">NUROFEN satur ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. NPL atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm, iekaisumu un augstu temperatūru. Migrēnas tipa galvassāpju, muguras sāpju, zobu sāpju, neiralģijas un menstruāciju sāpju, kā arī reimatisku, t.sk. viegla artrīta izraisītu sāpju, un muskuļu sāpju atvieglošana. NUROFEN mazinot sāpes, iekaisumu un paaugstinātu ķermeņa temperatūru, atvieglo saaukstēšanās un gripas simptomus.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Pretsāpju līdzekļi/Dažāda rakstura sāpes