NUXE Nuxuriance Ultra fluīds, 50 ml
4.0 4 (1 atsauksme)

NUXE Nuxuriance Ultra fluīds, 50 ml

NUXE LABORATOIRE
4.0 4 (1 atsauksme)
Derīguma termiņš: 2026-11-30
Efektīvs pretnovecošanās atjaunojošs fluīds-krēms. Satur 92,6 % dabiskas izcelsmes sastāvdaļu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Nuxe Nuxuriance Ultra Replenishing atjaunojošs fluīds-krēms veicina ādas atjaunošanās procesus, izceļ sejas ovālu un nogludina grumbiņas. Tas radīts izmantojot efektīvu, patentētu tehnoloģiju, kurā apvienotas Bi-Floral šūnas, kas stimulē ādas šūnu vidi.

Krēms-fluīds acumirklī izlīdzina sejas ādu un padara to matētu. Jau pēc 28 dienām seja izskatās ievērojam jaunāka – ādas tonis ir izlīdzināts, tā ir veselīgi starojoša, liftinga efekts un samazinātas krunciņas.

Sniedziet savai sejas ādai izcilas rūpes, atjaunojot to un ilgtermiņā uzlabojot tās stāvokli!

[video url="https://youtu.be/JCxSYKF6Vn0"]

product
1151800 NUXE Nuxuriance Ultra fluīds, 50 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/b9/20/a541657459966dd67d68e4fa115c.png OutOfStock 42.24 EUR 64.99 <p style="text-align:justify;">Nuxe Nuxuriance Ultra Replenishing atjaunojošs fluīds-krēms veicina ādas atjaunošanās procesus, izceļ sejas ovālu un nogludina grumbiņas. Tas radīts izmantojot efektīvu, patentētu tehnoloģiju, kurā apvienotas Bi-Floral šūnas, kas stimulē ādas šūnu vidi.</p> <p style="text-align:justify;">Krēms-fluīds acumirklī izlīdzina sejas ādu un padara to matētu. Jau pēc 28 dienām seja izskatās ievērojam jaunāka – ādas tonis ir izlīdzināts, tā ir veselīgi starojoša, liftinga efekts un samazinātas krunciņas.</p> <p style="text-align:justify;">Sniedziet savai sejas ādai izcilas rūpes, atjaunojot to un ilgtermiņā uzlabojot tās stāvokli!</p> <p style="text-align:justify;">[video url="https://youtu.be/JCxSYKF6Vn0"]</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi