NUXE Reve de Miel Lip Moisturising lūpu balzams, 1 gab.

0 0 (0 atsauksmes)

NUXE Reve de Miel Lip Moisturising lūpu balzams, 1 gab.

NUXE LABORATOIRE
0 0 (0 atsauksmes)
6.74 €
8.99 €
Derīguma termiņš: 2027-07-31
Mitrinošs lūpu zīmulis - mitrina, atjauno un aizsargā. Satur 90 % dabiskas izcelsmes sastāvdaļu.
Uzzināt vairāk

Mitrinošā lūpu krāsa ar medu un saulgriežu sēklām nomierina un nogludina sausu vai bojātu lūpu ādu, kad vien tas nepieciešams.

Galvenās aktīvās dabīgas izcelsmes sastāvdaļas: medus, vērtīgas augu eļļas (rīsu kliju, makadamijas riekstu, saldo mandeļu, argāna), kviešu ekstraktu, karité sviestu, E vitamīnu, saulgriežu eļļas atvasinājumu. 90 % sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes.

“Rêve de miel ®”
Ļoti patīkamu kopšanas produktu klāsts, kas nomierina, atjauno sausu un jutīgu ādu, kā arī atjauno tās hidrolipīdu aizsargslāni.
“NUXE” laboratorija “Rêve de Miel®” produktu līniju izstrādāja vairāk nekā pirms 20 gadiem.
Tās raksturīgā sastāvdaļa – medus – ir skaistumkopšanas dārgums, kam piemīt komforta sajūtu atjaunojošas īpašības. Tas ir ideāli piemērots sausai ādai.
“Rêve de Miel®” kosmētisko līdzekļu klāsts ir izstrādāts sausai un pārsausinātai ādai, lai sniegtu pēc iespējas lielāku atvieglojumu un nodrošinātu epidermas aizsargslāni, ko rada vērtīgās augu eļļas ar barojošo iedarbību, kā arī akāciju medus ar nomierinošām īpašībām.
Medus dižciltīgā iedarbība kombinācijā ar vērtīgajām augu eļļām nodrošina efektīvu, komforta sajūtu atjaunojošu kopšanu sausai un jutīgai ādai.
“Rêve de Miel®” klāstam piemīt unikālais “NUXE” zīmola jutekliskums, kas izpaužas samtainā, maigā, bagātīgā un krēmīgā tekstūrā un medus aromātos, kas ieskauj ādu, sniedzot tai atvieglojumu.

https://www.youtube.com/watch?v=60nDuinBhoU

product
1151475 NUXE Reve de Miel Lip Moisturising lūpu balzams, 1 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/4d/e0/1d8d2f6efc014a68abf4b58f1c25.png InStock 6.74 EUR 8.99 <p style="text-align:justify;">Mitrinošā lūpu krāsa ar medu un saulgriežu sēklām nomierina un nogludina sausu vai bojātu lūpu ādu, kad vien tas nepieciešams.</p> <p style="text-align:justify;">Galvenās aktīvās dabīgas izcelsmes sastāvdaļas: medus, vērtīgas augu eļļas (rīsu kliju, makadamijas riekstu, saldo mandeļu, argāna), kviešu ekstraktu, karité sviestu, E vitamīnu, saulgriežu eļļas atvasinājumu. 90 % sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes.</p> <p style="text-align:justify;">“Rêve de miel ®”<br />Ļoti patīkamu kopšanas produktu klāsts, kas nomierina, atjauno sausu un jutīgu ādu, kā arī atjauno tās hidrolipīdu aizsargslāni.<br />“NUXE” laboratorija “Rêve de Miel®” produktu līniju izstrādāja vairāk nekā pirms 20 gadiem.<br />Tās raksturīgā sastāvdaļa – medus – ir skaistumkopšanas dārgums, kam piemīt komforta sajūtu atjaunojošas īpašības. Tas ir ideāli piemērots sausai ādai.<br />“Rêve de Miel®” kosmētisko līdzekļu klāsts ir izstrādāts sausai un pārsausinātai ādai, lai sniegtu pēc iespējas lielāku atvieglojumu un nodrošinātu epidermas aizsargslāni, ko rada vērtīgās augu eļļas ar barojošo iedarbību, kā arī akāciju medus ar nomierinošām īpašībām.<br />Medus dižciltīgā iedarbība kombinācijā ar vērtīgajām augu eļļām nodrošina efektīvu, komforta sajūtu atjaunojošu kopšanu sausai un jutīgai ādai.<br />“Rêve de Miel®” klāstam piemīt unikālais “NUXE” zīmola jutekliskums, kas izpaužas samtainā, maigā, bagātīgā un krēmīgā tekstūrā un medus aromātos, kas ieskauj ādu, sniedzot tai atvieglojumu.</p> <p style="text-align:justify;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=60nDuinBhoU">https://www.youtube.com/watch?v=60nDuinBhoU</a></p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Lūpu kopšana