OTRIVIN 0,5 mg/ml deguna pilieni, 10 ml
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

OTRIVIN 0,5 mg/ml deguna pilieni, 10 ml

NOVARTIS CONSUMER
Kopā
4.78 €
Derīguma termiņš: 2025-06-30
Otrivin 0,5 mg/ml ir deguna gļotādas tūsku mazinošs līdzeklis, kas ātri novērš deguna aizlikumu. Otrivin 0,5 mg/ml indicēts lietošanai bērniem vecumā no 2 līdz 11 gadiem.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Otrivin 0,5 mg/ml ir deguna gļotādas tūsku mazinošs līdzeklis, kas ātri novērš deguna aizlikumu. Otrivin 0,5 mg/ml indicēts lietošanai bērniem vecumā no 2 līdz 11 gadiem.

Otrivin 0,5 mg/ml satur aktīvo vielu ksilometazolīnu. Tas ātri atbrīvo Jūsu bērna aizlikto degunu, padarot viņa elpošanu vieglāku.

Otrivin 0,5 mg/ml lieto deguna aizlikuma mazināšanai, ko izraisa saaukstēšanās, siena drudzis vai cits alerģisks rinīts, vai sinusīts.

Otrivin 0,5 mg/ml iedarbība sākas 2 minūšu laikā un turpinās pat līdz 12 stundām. Tam ir laba panesamība, arī pacientiem ar jutīgu deguna gļotādu.

Otrivin 0,5 mg/ml deguna pilieni var tikt lietoti arī ausu infekciju terapijā, lai palīdzētu mazināt deguna un rīkles gļotādas tūsku. Ārsts to var nozīmēt arī deguna izmeklējumu gadījumā.

Laboratorijas pārbaudēs novērots, ka ksilometazolīns samazina cilvēka rinovīrusu infekciozo aktivitāti, kas izpaužas kā vispārēja saaukstēšanās.

Otrivin 0,5 mg/ml mitrinošās sastāvdaļas palīdz novērst deguna eju sausumu un kairinājumu.

Papildu informācija par produktu
product
115001 OTRIVIN 0,5 mg/ml deguna pilieni, 10 ml https://e-menessaptieka.lv/p/otrivin-0-5-mg-ml-deguna-pilieni-10-ml-115001 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/30/6a/cee6c3c6915d23f67c1d1eca0025.png InStock 4.78 EUR OTRIVIN 4.78 <p>Otrivin 0,5 mg/ml ir deguna gļotādas tūsku mazinošs līdzeklis, kas ātri novērš deguna aizlikumu. Otrivin 0,5 mg/ml indicēts lietošanai bērniem vecumā no 2 līdz 11 gadiem.</p> <p>Otrivin 0,5 mg/ml satur aktīvo vielu ksilometazolīnu. Tas ātri atbrīvo Jūsu bērna aizlikto degunu, padarot viņa elpošanu vieglāku.</p> <p>Otrivin 0,5 mg/ml lieto deguna aizlikuma mazināšanai, ko izraisa saaukstēšanās, siena drudzis vai cits alerģisks rinīts, vai sinusīts.</p> <p>Otrivin 0,5 mg/ml iedarbība sākas 2 minūšu laikā un turpinās pat līdz 12 stundām. Tam ir laba panesamība, arī pacientiem ar jutīgu deguna gļotādu.</p> <p>Otrivin 0,5 mg/ml deguna pilieni var tikt lietoti arī ausu infekciju terapijā, lai palīdzētu mazināt deguna un rīkles gļotādas tūsku. Ārsts to var nozīmēt arī deguna izmeklējumu gadījumā.</p> <p>Laboratorijas pārbaudēs novērots, ka ksilometazolīns samazina cilvēka rinovīrusu infekciozo aktivitāti, kas izpaužas kā vispārēja saaukstēšanās.</p> <p>Otrivin 0,5 mg/ml mitrinošās sastāvdaļas palīdz novērst deguna eju sausumu un kairinājumu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Saaukstēšanās un sāpes/Aerosoli, pilieni un citi pretiesnu līdzekļi 0 Xylometazolini hydrochloridum