OTRIVIN MENTHOL 1 mg/ml deguna aerosols, 10 ml
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

OTRIVIN MENTHOL 1 mg/ml deguna aerosols, 10 ml

NOVARTIS CONSUMER
Kopā
5.85 €
Derīguma termiņš: 2026-05-30
Otrivin Menthol deguna aerosols ir ātras un ilgstošas iedarbības pretiesnu līdzeklis, kas mazina arī spiediena sajūtu deguna blakusdobumos.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Otrivin Menthol 1 mg/ml ir deguna gļotādas tūsku mazinošs līdzeklis, kas ātri novērš deguna aizlikumu. Papildus tas satur atvēsinošu mentola un eikalipta aromātu.

Otrivin Menthol 1 mg/ml indicēts lietošanai pieaugušajiem un pusaudžiem vecākiem par 12 gadiem.

Otrivin Menthol 1 mg/ml satur aktīvo vielu ksilometazolīnu. Tas ātri atbrīvo Jūsu aizlikto degunu, padarot elpošanu vieglāku. 

Otrivin Menthol 1 mg/ml lieto deguna aizlikuma mazināšanai, ko izraisa saaukstēšanās, siena drudzis vai cits alerģisks rinīts, vai sinusīts. 

Otrivin Menthol 1 mg/ml iedarbība sākas 2 minūšu laikā un turpinās pat līdz 12 stundām. Tam ir laba panesamība, arī pacientiem ar jutīgu deguna gļotādu.

Otrivin Menthol 1 mg/ml var tikt lietots arī ausu infekciju terapijā, lai palīdzētu mazināt deguna un rīkles gļotādas tūsku. Ārsts to var nozīmēt arī deguna izmeklējumu gadījumā.

Laboratorijas pārbaudēs novērots, ka ksilometazolīns samazina cilvēka rinovīrusu infekciozo aktivitāti, kas izpaužas kā vispārēja saaukstēšanās.

Turklāt tas nesatur konservantus, tāpēc līdz minimumam ir samazināts alerģijas un kairinājuma rašanās risks.

Papildu informācija par produktu
product
115233 OTRIVIN MENTHOL 1 mg/ml deguna aerosols, 10 ml https://e-menessaptieka.lv/p/otrivin-menthol-0-1-deguna-aerosols-10-ml-115233 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/e9/6c/6eeb15251f2611c2c34592e60333.png InStock 5.85 EUR OTRIVIN MENTHOL 5.85 <p style="text-align:justify;">Otrivin Menthol 1 mg/ml ir deguna gļotādas tūsku mazinošs līdzeklis, kas ātri novērš deguna aizlikumu. Papildus tas satur atvēsinošu mentola un eikalipta aromātu. </p><p style="text-align:justify;">Otrivin Menthol 1 mg/ml indicēts lietošanai pieaugušajiem un pusaudžiem vecākiem par 12 gadiem.</p><p style="text-align:justify;">Otrivin Menthol 1 mg/ml satur aktīvo vielu ksilometazolīnu. Tas ātri atbrīvo Jūsu aizlikto degunu, padarot elpošanu vieglāku.&nbsp;</p><p style="text-align:justify;">Otrivin Menthol 1 mg/ml lieto deguna aizlikuma mazināšanai, ko izraisa saaukstēšanās, siena drudzis vai cits alerģisks rinīts, vai sinusīts.&nbsp;</p><p style="text-align:justify;">Otrivin Menthol 1 mg/ml iedarbība sākas 2 minūšu laikā un turpinās pat līdz 12 stundām. Tam ir laba panesamība, arī pacientiem ar jutīgu deguna gļotādu.</p><p style="text-align:justify;">Otrivin Menthol 1 mg/ml var tikt lietots arī ausu infekciju terapijā, lai palīdzētu mazināt deguna un rīkles gļotādas tūsku. Ārsts to var nozīmēt arī deguna izmeklējumu gadījumā.</p><p style="text-align:justify;">Laboratorijas pārbaudēs novērots, ka ksilometazolīns samazina cilvēka rinovīrusu infekciozo aktivitāti, kas izpaužas kā vispārēja saaukstēšanās.</p><p style="text-align:justify;">Turklāt tas nesatur konservantus, tāpēc līdz minimumam ir samazināts alerģijas un kairinājuma rašanās risks.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Saaukstēšanās un sāpes/Aerosoli, pilieni un citi pretiesnu līdzekļi 0 Xylometazolini hydrochloridum