PARACETAMOL SanoSwiss 500 mg tabletes, 20 gab.
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

PARACETAMOL SanoSwiss 500 mg tabletes, 20 gab.

BALKANPHARMA
Derīguma termiņš: 2027-03-30
Paracetamol SanoSwiss satur paracetamolu, kas pieder zāļu grupai, ko sauc par pretsāpju līdzekļiem.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Paracetamol SanoSwiss satur paracetamolu, kas pieder zāļu grupai, ko sauc par pretsāpju līdzekļiem. Paracetamol SanoSwiss lieto, lai atvieglotu vieglas līdz vidēji smagas sāpes un atvieglotu drudža simptomus.

Paracetamol SanoSwiss var lietot simptomātiskai galvassāpju, zobu sāpju, mēnešreižu, muskuļu sāpju un drudža simptomu, kas saistīti ar saaukstēšanos, atvieglošanai.

Papildu informācija par produktu
product
116855 PARACETAMOL SanoSwiss 500 mg tabletes, 20 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/6e/dc/3673e7dbe35604e8fca32c28dc3e.png OutOfStock 1.99 EUR 1.99 <p style="text-align:justify;">Paracetamol SanoSwiss satur paracetamolu, kas pieder zāļu grupai, ko sauc par pretsāpju līdzekļiem. Paracetamol SanoSwiss lieto, lai atvieglotu vieglas līdz vidēji smagas sāpes un atvieglotu drudža simptomus.</p> <p style="text-align:justify;">Paracetamol SanoSwiss var lietot simptomātiskai galvassāpju, zobu sāpju, mēnešreižu, muskuļu sāpju un drudža simptomu, kas saistīti ar saaukstēšanos, atvieglošanai.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Saaukstēšanās un sāpes/Paaugstināta temperatūra