PAYOT Morning Water Power sejas maska, 1 gab.

PAYOT Morning Water Power sejas maska, 1 gab.

LABORATOIRES DR.N.G.PAYOT PARIS
4.5 4.5 (13 atsauksmes)
Kopā
3.60 €
Derīguma termiņš: 2026-02-28
Mitrinoša auduma maska.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Rīta maska ādas tvirtumam un mitrināšanai. Kā labākais draugs izslāpušai ādai šī auduma maska ar bambusa ekstraktu dziļi mitrina ādu, lai atgrieztu tai komfortu un labsajūtu. Āda tieksies pēc šīs maskas kā zivs pēc ūdens! Aromāts - smalkas ūdens un ziedu notis.

Liocela maska ir gandrīz neredzama un viegli pieķeras ādai, ideāli pārklājot visus sejas izliekumus. Maska ir ļoti absorbējoša (izcila uzsūktspēja 50 %). Maigāka nekā kokvilna: liocela īpaši saudzīgā tekstūra sniedz fantastisku komforta sajūtu un ir piemērota arī ļoti jutīgai ādai. Ļoti draudzīga videi: liocels ir dabisks un ekoloģisks audums, kas tiek ražots, pārveidojot koksni celulozes šķiedrās. Šo masku izgatavošanai izmantotā celuloze ir iegūta tikai atbildīgi apsaimniekotos mežos.

https://www.youtube.com/watch?v=Eyke8-Ecq_U

product
1134204 PAYOT Morning Water Power sejas maska, 1 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/payot-morning-water-power-sejas-maska-1-gab-1134204 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/46/fa/4918959f419ce610cb429cd1a390.png InStock 3.6 EUR PAYOT 8.99 <p style="text-align:justify;">Rīta maska ādas tvirtumam un mitrināšanai. Kā labākais draugs izslāpušai ādai šī auduma maska ar bambusa ekstraktu dziļi mitrina ādu, lai atgrieztu tai komfortu un labsajūtu. Āda tieksies pēc šīs maskas kā zivs pēc ūdens! Aromāts - smalkas ūdens un ziedu notis.</p> <p style="text-align:justify;">Liocela maska ir gandrīz neredzama un viegli pieķeras ādai, ideāli pārklājot visus sejas izliekumus. Maska ir ļoti absorbējoša (izcila uzsūktspēja 50 %). Maigāka nekā kokvilna: liocela īpaši saudzīgā tekstūra sniedz fantastisku komforta sajūtu un ir piemērota arī ļoti jutīgai ādai. Ļoti draudzīga videi: liocels ir dabisks un ekoloģisks audums, kas tiek ražots, pārveidojot koksni celulozes šķiedrās. Šo masku izgatavošanai izmantotā celuloze ir iegūta tikai atbildīgi apsaimniekotos mežos.</p> <p style="text-align:justify;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=Eyke8-Ecq_U">https://www.youtube.com/watch?v=Eyke8-Ecq_U</a></p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Papildus sejas ādas kopšana/Maskas 60 Sievietēm, Vīriešiem