PERFECTIL Nails tabletes, 60 gab.

PERFECTIL Nails tabletes, 60 gab.

VITABIOTICS
Kopā
22.09 €
Derīguma termiņš: 2026-02-28
Ja Jūsu nagiem nepieciešama īpaša kopšana, Perfectil Nails sniegs jums pilnīgu Perfektu atbalstu ar uzlabos nagu stāvokli.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Perfectil® Nails uzlabotais sastāvs veselīgiem un spēcīgiem nagiem ar minerālvielām (selēns, cinks), kā arī vitamīniem, tīruma kosas un vīnogu kauliņu ekstraktiem, koenzīmu, aminoskābēm.

Trīskāršs atbalsts normālai ādas, matu un nagu veselībai un izskatam:

  • Selēns palīdz uzturēt nagu veselību.
  • Cinks palīdz uzturēt nagu un matu veselību
  • Biotīns palīdz uzturēt ādas veselību.


Piemērots veģetāriešiem. Nesatur glutēnu, raugu, laktozi, bez mākslīgajām krāsvielām un konservantiem. Perfectil® produkti netiek testēti uz dzīvniekiem.


 

Papildu informācija par produktu
product
1146261 PERFECTIL Nails tabletes, 60 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/cf/e7/c5f1ffbd714f89eaf50b60f80974.png InStock 22.09 EUR 33.99 <p>Perfectil® Nails uzlabotais sastāvs veselīgiem un spēcīgiem nagiem ar minerālvielām (selēns, cinks), kā arī vitamīniem, tīruma kosas un vīnogu kauliņu ekstraktiem, koenzīmu, aminoskābēm.</p><p>Trīskāršs atbalsts normālai ādas, matu un nagu veselībai un izskatam:</p><ul><li>Selēns palīdz uzturēt nagu veselību.</li><li>Cinks palīdz uzturēt nagu un matu veselību</li><li>Biotīns palīdz uzturēt ādas veselību.</li></ul><p><br></p><p>Piemērots veģetāriešiem. Nesatur glutēnu, raugu, laktozi, bez mākslīgajām krāsvielām un konservantiem. Perfectil® produkti netiek testēti uz dzīvniekiem.<br></p><p><br></p><p>&nbsp;</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Matiem, ādai un nagiem