PHARMACERIS A Sensi-Relastine-E SPF20 sejas krēms, 50 ml
5.0 5 (1 atsauksme)

PHARMACERIS A Sensi-Relastine-E SPF20 sejas krēms, 50 ml

DR.IRENA ERIS SA
5.0 5 (1 atsauksme)
Derīguma termiņš: 2026-07-31
Ieteicams alerģiskai un jutīgai ādai, kas fizioloģiskas novecošanās un mikroiekaisumu rezultātā kļuvusi plāna, raupja un zaudējusi elastību.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Ieteicams alerģiskai un jutīgai ādai, kas fizioloģiskas novecošanās un mikroiekaisumu rezultātā kļuvusi plāna, raupja un zaudējusi elastību. Krēms ieteicams ikdienas lietošanai, lai mazinātu dziļas grumbas un atjaunotu ādas elastību un gludumu.

Krēms redzami mazina grumbu daudzumu un dziļumu (par 18%), sniedzot ievērojamu atjaunojošu efektu. Hialuronskābe piepilda grumbas un padara ādas virsmu gludāku. Jūras izcelsmes elastīns stiprina elastīna šķiedras, atjauno ādas struktūru un elastību. Inovatīvais heptapeptīds un vitamīns E stiprina epidermas lipīdu barjeru un mazina paaugstinātu ādas jutību. Veicinot reģenerācijas procesus, āda kļūst noturīgāka pret oksidatīvo stresu, atjaunojas bojātās elastīna šķiedras, aizkavējot novecošanās procesus.

Foto stabilie UVA/UVB filtri aizsargā ādu no fotonovecošanās.

product
1143253 PHARMACERIS A Sensi-Relastine-E SPF20 sejas krēms, 50 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/00/63/6037c355ba8fe3ac6664fb8a82bf.png OutOfStock 14.99 EUR 24.99 <p>Ieteicams alerģiskai un jutīgai ādai, kas fizioloģiskas novecošanās un mikroiekaisumu rezultātā kļuvusi plāna, raupja un zaudējusi elastību. Krēms ieteicams ikdienas lietošanai, lai mazinātu dziļas grumbas un atjaunotu ādas elastību un gludumu.</p> <p>Krēms redzami mazina grumbu daudzumu un dziļumu (par 18%), sniedzot ievērojamu atjaunojošu efektu. Hialuronskābe piepilda grumbas un padara ādas virsmu gludāku. Jūras izcelsmes elastīns stiprina elastīna šķiedras, atjauno ādas struktūru un elastību. Inovatīvais heptapeptīds un vitamīns E stiprina epidermas lipīdu barjeru un mazina paaugstinātu ādas jutību. Veicinot reģenerācijas procesus, āda kļūst noturīgāka pret oksidatīvo stresu, atjaunojas bojātās elastīna šķiedras, aizkavējot novecošanās procesus.</p> <p>Foto stabilie UVA/UVB filtri aizsargā ādu no fotonovecošanās.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi