PHARMACERIS N Active-Capilaril Forte sejas krēms, 30 ml

0 0 (0 atsauksmes)

PHARMACERIS N Active-Capilaril Forte sejas krēms, 30 ml

DR.IRENA ERIS SA
0 0 (0 atsauksmes)
14.54 €
19.39 €
48.47 €/Ml
Derīguma termiņš: 2026-03-30
Specializēts produkts ikdienas intensīvai ādas kopšanai, ieteicams ādai ar pastāvīgu apsārtumu, redzami paplašinātiem un plīsušiem kapilāriem, noslieci uz eritēmu.
Uzzināt vairāk

Produkts satur augstas koncentrācijas mikronizētu diosmīnu un hesperidīnu, kas ir ārkārtīgi efektīvi novērš pastāvīgu apsārtumu.

Darbojas sinerģiski, lai stiprinātu kapilāru sienas un pasargātu tos no turpmākiem bojājumiem un plīšanas.

Šī sviests, kas atdarina ādas dabisko aizsargājošo lipīdu barjeru, darbojas kopā ar D-pantenolu, lai nomierinātu ādu un mazinātu kairinājumu, intensīvi veicinot epidermas atjaunošanos.

Formula, kas bagāta ar rapšu eļļu, olīvu vasku un glicerīnu, nodrošina optimālu lipīdu un mitruma līmeni, lai atjaunotu gludumu un elastību.

  • AUGSTA TOLERANCE UN EFEKTIVITĀTE
  • KLĪNISKI UN DERMATOLOĢISKI TESTĒTS
product
1162685 PHARMACERIS N Active-Capilaril Forte sejas krēms, 30 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/ac/42/51986c2776613d1766c64f8fd479.png InStock 14.54 EUR 19.39 <p>Produkts satur augstas koncentrācijas mikronizētu diosmīnu un hesperidīnu, kas ir ārkārtīgi efektīvi novērš pastāvīgu apsārtumu.</p> <p>Darbojas sinerģiski, lai stiprinātu kapilāru sienas un pasargātu tos no turpmākiem bojājumiem un plīšanas.</p> <p>Šī sviests, kas atdarina ādas dabisko aizsargājošo lipīdu barjeru, darbojas kopā ar D-pantenolu, lai nomierinātu ādu un mazinātu kairinājumu, intensīvi veicinot epidermas atjaunošanos.</p> <p>Formula, kas bagāta ar rapšu eļļu, olīvu vasku un glicerīnu, nodrošina optimālu lipīdu un mitruma līmeni, lai atjaunotu gludumu un elastību.</p> <ul><li>AUGSTA TOLERANCE UN EFEKTIVITĀTE</li> <li>KLĪNISKI UN DERMATOLOĢISKI TESTĒTS</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi