PHARMACERIS N CAPINON-K sejas krēms, 30 ml
5.0 5 (6 atsauksmes)

PHARMACERIS N CAPINON-K sejas krēms, 30 ml

DR.IRENA ERIS SA
5.0 5 (6 atsauksmes)
Kopā
17.39 €
Derīguma termiņš: 2027-01-31
Dienas krēms ikdienas kopšanai jutīgai ādai ar paplašinātiem kapilāriem un ar tendenci uz periodisku hipersensitivitāti.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Dienas krēms ikdienas kopšanai jutīgai ādai ar paplašinātiem kapilāriem un ar tendenci uz periodisku hipersensitivitāti. 1 % K vitamīns nomierina un mazina ādas apsārtumu, samazinot kapilāru redzamību un to sieniņu caurlaidību. Ieteicams ikdienas kopšanai jutīgai ādai ar paplašinātiem kapilāriem un ar tendenci uz periodisku hipersensitivitāti, ko izraisa tādi ārēji faktori kā temperatūra, spēcīgas emocijas, alkohola lietošana vai asi ēdieni. Ieteicams lietot arī pirms un pēc estētiskās ķirurģijas un kosmētiskajām procedūrām, lai stiprinātu kapilārus, mazinātu apsārtumu un veicinātu ādas reģenerāciju, kā arī ādai ar noslieci uz zilumiem, asins izplūdumiem, tumšajiem lokiem ap acīm. Nesatur parabēnus, krāsvielas un alergēnus. Efektivitāte apstiprināta testos uz ādas ar paplašinātiem asinsvadiem*:

• 96 % mazina ādas kairinājumu
• 96 % atjauno komforta sajūtu
• 84 % mazina apsārtumu
• 80 % mazina ilgstošu apsārtumu

* Dr Irena Eris Centre for Science and Research In vivo tests pēc 4 nedēļu produkta lietošanas. Pharmaceris zīmols piedāvā dermokosmētikas produktus, kas paredzēti dažādu plaši sastopamu ādas problēmu risināšanai. Zīmola produktus rada ekspertu komanda, kas dermatoloģiskus risinājumus papildinot ar inovatīvām sastāvdaļām, spēj iegūt formulas dažādām grūti risināmām ādas problēmām.

product
1163774 PHARMACERIS N CAPINON-K sejas krēms, 30 ml https://e-menessaptieka.lv/p/pharmaceris-n-capinon-k-sejas-krems-30-ml-1163774 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/9f/3c/aa183ba3cf0f8739142590307c0f.png InStock 17.39 EUR PHARMACERIS 28.99 <p style="text-align:justify;">Dienas krēms ikdienas kopšanai jutīgai ādai ar paplašinātiem kapilāriem un ar tendenci uz periodisku hipersensitivitāti. 1 % K vitamīns nomierina un mazina ādas apsārtumu, samazinot kapilāru redzamību un to sieniņu caurlaidību. Ieteicams ikdienas kopšanai jutīgai ādai ar paplašinātiem kapilāriem un ar tendenci uz periodisku hipersensitivitāti, ko izraisa tādi ārēji faktori kā temperatūra, spēcīgas emocijas, alkohola lietošana vai asi ēdieni. Ieteicams lietot arī pirms un pēc estētiskās ķirurģijas un kosmētiskajām procedūrām, lai stiprinātu kapilārus, mazinātu apsārtumu un veicinātu ādas reģenerāciju, kā arī ādai ar noslieci uz zilumiem, asins izplūdumiem, tumšajiem lokiem ap acīm. Nesatur parabēnus, krāsvielas un alergēnus. Efektivitāte apstiprināta testos uz ādas ar paplašinātiem asinsvadiem*:</p> <p style="text-align:justify;">• 96 % mazina ādas kairinājumu <br />• 96 % atjauno komforta sajūtu <br />• 84 % mazina apsārtumu<br />• 80 % mazina ilgstošu apsārtumu</p> <p style="text-align:justify;">* Dr Irena Eris Centre for Science and Research In vivo tests pēc 4 nedēļu produkta lietošanas. Pharmaceris zīmols piedāvā dermokosmētikas produktus, kas paredzēti dažādu plaši sastopamu ādas problēmu risināšanai. Zīmola produktus rada ekspertu komanda, kas dermatoloģiskus risinājumus papildinot ar inovatīvām sastāvdaļām, spēj iegūt formulas dažādām grūti risināmām ādas problēmām.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi 40 Vīriešiem