PHARMACERIS T Sebostatic SPF 20 sejas krēms, 50 ml
4.7 4.6666666666667 (3 atsauksmes)

PHARMACERIS T Sebostatic SPF 20 sejas krēms, 50 ml

DR.IRENA ERIS SA
4.7 4.6666666666667 (3 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2026-10-30
Taukainai, kombinētai ādai, kurai ir nosliece uz pūtītēm. Samazina pūtītes un pasargā no UVA un UBA staru kaitīgās iedarbības.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Krēms ikdienas kopšanai taukainai, jaukta tipa ādai ar noslieci uz piņņu un pūtīšu veidošanos. Krēms mazina akne pūtītes, poras un pasargā no UVA un UBA staru iedarbības. Pateicoties inovatīvai Pore-Diminish formulai, krēms efektīvi attīra poras, samazina to izmēru. Anti-akne aģenti (tartarskābe un piroktona olamīns) normalizē tauku dziedzeru darbību, novēršot to pastiprinātu darbību. Citronskābe maigi attīra epidermu, mīkstina un izlīdzina ādu. Efektīvi mitrina un atjauno veselīgu hidro-lipīdo līdzsvaru. Tas reģenerē ādu un matē to. Vieglais krēms ātri iesūcas ādā, nenosprosto poras. Nesatur parabēnus, alergēnus. Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi liecina par efektivitāti uz aknes skartas ādas: 100 % padara ādu gludāku, 100 % mitrina, 71 % mazina ādas poras, 82 % neaizsprosto poras. Dermokosmētika dažādām ādas problēmām. Pharmaceris zīmols piedāvā dermokosmētikas produktus, kas paredzēti dažādu plaši sastopamu ādas problēmu risināšanai. Zīmola produktus rada ekspertu komanda, kas dermatoloģiskus risinājumus papildinot ar inovatīvām sastāvdaļām, spēj iegūt formulas dažādām grūti risināmām ādas problēmām.

product
1162689 PHARMACERIS T Sebostatic SPF 20 sejas krēms, 50 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/77/b0/a5a7c3ec0b85e0542d6283291708.png InStock 23.99 EUR 23.99 <p style="text-align:justify;">Krēms ikdienas kopšanai taukainai, jaukta tipa ādai ar noslieci uz piņņu un pūtīšu veidošanos. Krēms mazina akne pūtītes, poras un pasargā no UVA un UBA staru iedarbības. Pateicoties inovatīvai Pore-Diminish formulai, krēms efektīvi attīra poras, samazina to izmēru. Anti-akne aģenti (tartarskābe un piroktona olamīns) normalizē tauku dziedzeru darbību, novēršot to pastiprinātu darbību. Citronskābe maigi attīra epidermu, mīkstina un izlīdzina ādu. Efektīvi mitrina un atjauno veselīgu hidro-lipīdo līdzsvaru. Tas reģenerē ādu un matē to. Vieglais krēms ātri iesūcas ādā, nenosprosto poras. Nesatur parabēnus, alergēnus. Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi liecina par efektivitāti uz aknes skartas ādas: 100 % padara ādu gludāku, 100 % mitrina, 71 % mazina ādas poras, 82 % neaizsprosto poras. Dermokosmētika dažādām ādas problēmām. Pharmaceris zīmols piedāvā dermokosmētikas produktus, kas paredzēti dažādu plaši sastopamu ādas problēmu risināšanai. Zīmola produktus rada ekspertu komanda, kas dermatoloģiskus risinājumus papildinot ar inovatīvām sastāvdaļām, spēj iegūt formulas dažādām grūti risināmām ādas problēmām.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi