PJUR Analyse Me! Moisturizing Anal Glide lubrikants, 30 ml
0 0 (0 atsauksmes)

PJUR Analyse Me! Moisturizing Anal Glide lubrikants, 30 ml

PJUR
0 0 (0 atsauksmes)
Kopā
9.99 €
Derīguma termiņš: 2027-07-26
Ūdens bāzes lubrikants anālajam seksam un lietošanai ar dažādiem anāliem stimulatoriem.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Ūdens bāzes lubrikants anālajam seksam un lietošanai ar dažādiem anāliem stimulatoriem. Lubrikants satur hialuronskābes nātrija sāli, kas veicina bagātīgu mitrināšanu, kā arī paātrina gļotādas mikrotraumu sadzīšanu un audu atjaunošanos. Sniedz zīdaini maigu un ilgnoturīgu slidenumu, nekļūst lipīgs un nekalst. Lubrikantu var lietot ar visiem prezervatīviem un dažādu materiālu (t. sk. silikona) seksa rotaļlietām.

Dermatoloģiski pārbaudīts Dermatest GmbH laboratorijā Vācijā. Sertificēts atbilstoši Eiropas Savienībā pieņemtajam medicīnisko ierīču standartam (Eiropas Padomes Direktīva 93/42/EEC par medicīnas ierīcēm) kā IIb klases ierīce. Marķēts ar CE zīmi, kas apstiprina lubrikanta atbilstību veselības, drošuma un vides prasībām, kas piemērojamas Eiropas Savienībā.

product
1145069 PJUR Analyse Me! Moisturizing Anal Glide lubrikants, 30 ml https://e-menessaptieka.lv/p/pjur-analyse-me-moisturizing-anal-glide-lubrikants-30-ml-1145069 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/a3/b3/d3e2b60a2a838331d8b87072bdf3.png InStock 9.99 EUR PJUR 9.99 <p>Ūdens bāzes lubrikants anālajam seksam un lietošanai ar dažādiem anāliem stimulatoriem. Lubrikants satur hialuronskābes nātrija sāli, kas veicina bagātīgu mitrināšanu, kā arī paātrina gļotādas mikrotraumu sadzīšanu un audu atjaunošanos. Sniedz zīdaini maigu un ilgnoturīgu slidenumu, nekļūst lipīgs un nekalst. Lubrikantu var lietot ar visiem prezervatīviem un dažādu materiālu (t. sk. silikona) seksa rotaļlietām.</p> <p>Dermatoloģiski pārbaudīts Dermatest GmbH laboratorijā Vācijā. Sertificēts atbilstoši Eiropas Savienībā pieņemtajam medicīnisko ierīču standartam (Eiropas Padomes Direktīva 93/42/EEC par medicīnas ierīcēm) kā IIb klases ierīce. Marķēts ar CE zīmi, kas apstiprina lubrikanta atbilstību veselības, drošuma un vides prasībām, kas piemērojamas Eiropas Savienībā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Higiēnas preces/Kontracepcija/Lubrikanti 0 Vīriešiem