PRETSĒNĪŠU 10 mg/g gels, 30 g
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

PRETSĒNĪŠU 10 mg/g gels, 30 g

LMP
Derīguma termiņš: 2026-01-30
Pretsēnīšu 10 mg/g gels ir lokāls ārstniecības līdzeklis dermatomikožu ārstēšanai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Pretsēnīšu 10 mg/g gels ir lokāls ārstniecības līdzeklis dermatomikožu ārstēšanai. Gela aktīvā viela – undecilēnskābes monoetanolamīds (UMEA) - apvieno sevī fungicīdas īpašības ar virsmas aktīvām īpašībām. Pateicoties tām, kā arī UMEA lipofīlajam raksturam, propilēnglikola klātbūtnē UMEA iedarbojas uz ādas virsējos slāņos esošo patogēno mikrofloru, kā arī penetrē slimības skartajos ādas dziļākajos slāņos.

Papildu informācija par produktu
product
116836 PRETSĒNĪŠU 10 mg/g gels, 30 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/d4/2d/fe47f015ea320a7e6c143b2f4742.png InStock 7.21 EUR 7.21 <p style="text-align:justify;">Pretsēnīšu 10 mg/g gels ir lokāls ārstniecības līdzeklis dermatomikožu ārstēšanai. Gela aktīvā viela – undecilēnskābes monoetanolamīds (UMEA) - apvieno sevī fungicīdas īpašības ar virsmas aktīvām īpašībām. Pateicoties tām, kā arī UMEA lipofīlajam raksturam, propilēnglikola klātbūtnē UMEA iedarbojas uz ādas virsējos slāņos esošo patogēno mikrofloru, kā arī penetrē slimības skartajos ādas dziļākajos slāņos.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Ādas slimības/Ādas sēnīte