PROCTO-GLYVENOL supozitoriji, 10 gab.

PROCTO-GLYVENOL supozitoriji, 10 gab.

RECORDATI
9.99 €
Derīguma termiņš: 2028-09-30
Procto-Glyvenol lieto iekšējo un ārējo hemoroīdu ārstēšanai.
Uzzināt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Procto-Glyvenol lieto iekšējo un ārējo hemoroīdu ārstēšanai. Hemoroīdi ir rektālā/anālā apvidus vēnu pietūkums, kas rada lokālas sāpes, dedzināšanu un niezi. Aktīvā viela tribenozīds lokāli iedarbojas uz iekaisuma cēloni sīkajos asinsvados. Lidokaīns ir lokāls anestēzijas līdzeklis, kas palīdz nekavējoties mazināt hemoroīdu izraisīto niezi, dedzinošo sajūtu un remdināt sāpes.

Papildu informācija par produktu
product
116002 PROCTO-GLYVENOL supozitoriji, 10 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/85/ae/bc620d2053fa049933566f509d01.png InStock 9.99 EUR 9.99 <p style="text-align:justify;">Procto-Glyvenol lieto iekšējo un ārējo hemoroīdu ārstēšanai. Hemoroīdi ir rektālā/anālā apvidus vēnu pietūkums, kas rada lokālas sāpes, dedzināšanu un niezi. Aktīvā viela tribenozīds lokāli iedarbojas uz iekaisuma cēloni sīkajos asinsvados. Lidokaīns ir lokāls anestēzijas līdzeklis, kas palīdz nekavējoties mazināt hemoroīdu izraisīto niezi, dedzinošo sajūtu un remdināt sāpes.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Gremošanas sistēma/Hemoroīdu ārstēšana