PROCTO-GLYVENOL supozitoriji, 10 gab.
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

PROCTO-GLYVENOL supozitoriji, 10 gab.

RECORDATI
Kopā
10.58 €
Derīguma termiņš: 2029-01-30
Procto-Glyvenol lieto iekšējo un ārējo hemoroīdu ārstēšanai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Procto-Glyvenol lieto iekšējo un ārējo hemoroīdu ārstēšanai. Hemoroīdi ir rektālā/anālā apvidus vēnu pietūkums, kas rada lokālas sāpes, dedzināšanu un niezi. Aktīvā viela tribenozīds lokāli iedarbojas uz iekaisuma cēloni sīkajos asinsvados. Lidokaīns ir lokāls anestēzijas līdzeklis, kas palīdz nekavējoties mazināt hemoroīdu izraisīto niezi, dedzinošo sajūtu un remdināt sāpes.

Papildu informācija par produktu
product
116002 PROCTO-GLYVENOL supozitoriji, 10 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/85/ae/bc620d2053fa049933566f509d01.png InStock 10.58 EUR 10.58 <p style="text-align:justify;">Procto-Glyvenol lieto iekšējo un ārējo hemoroīdu ārstēšanai. Hemoroīdi ir rektālā/anālā apvidus vēnu pietūkums, kas rada lokālas sāpes, dedzināšanu un niezi. Aktīvā viela tribenozīds lokāli iedarbojas uz iekaisuma cēloni sīkajos asinsvados. Lidokaīns ir lokāls anestēzijas līdzeklis, kas palīdz nekavējoties mazināt hemoroīdu izraisīto niezi, dedzinošo sajūtu un remdināt sāpes.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Gremošanas sistēma/Hemoroīdu ārstēšana