PROTEFIX Half-Creme Aloe Vera fiksācijas krēms zobu protēzēm, 47 g
0 0 (0 atsauksmes)

PROTEFIX Half-Creme Aloe Vera fiksācijas krēms zobu protēzēm, 47 g

QUEISSER PHARMA
0 0 (0 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2026-04-30
Fiksējošais krēms Protefix® Aloe Vera (Protefix) ir ieteicams drošai protēžu fiksēšanai paaugstinātas un normālas siekalošanās gadījumā.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Fiksējošais krēms Protefix® Aloe Vera (Protefix) ir ieteicams drošai protēžu fiksēšanai paaugstinātas un normālas siekalošanās gadījumā. To ir viegli uzklāt, tas saglabā savas īpašības, saskaroties ar karstu un aukstu ēdienu, nemaina ēdienu un dzērienu garšu un negatīvi neietekmē kuņģi. Nenoskalojas ar siekalām un vienmērīgi sadalās pa visu virsmu, kas piestiprinās pie smaganām. Alvejai ir pretiekaisuma, brūču sadzīšanas un antibakteriālas īpašības, kas samazina smaganu slimību iespējamību.

  • Spēcīga un ilgstoša protēžu fiksācija (vismaz 12 stundas);
  • Ieteicams pastiprinātai siekalošanai;
  • Novērš pārtikas iekļūšanu zem protēzes;
  • Neietekmē ēdienu un dzērienu garšu;
  • Ērta un ekonomiska lietošana;
  • Efektivitāte un drošība, ko apstiprina klīniskie pētījumi.
product
1162073 PROTEFIX Half-Creme Aloe Vera fiksācijas krēms zobu protēzēm, 47 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/b7/c5/88993251d9884d84b73cd0c4b2fc.png InStock 7.99 EUR 9.99 <p style="text-align:justify;">Fiksējošais krēms Protefix® Aloe Vera (Protefix) ir ieteicams drošai protēžu fiksēšanai paaugstinātas un normālas siekalošanās gadījumā. To ir viegli uzklāt, tas saglabā savas īpašības, saskaroties ar karstu un aukstu ēdienu, nemaina ēdienu un dzērienu garšu un negatīvi neietekmē kuņģi. Nenoskalojas ar siekalām un vienmērīgi sadalās pa visu virsmu, kas piestiprinās pie smaganām. Alvejai ir pretiekaisuma, brūču sadzīšanas un antibakteriālas īpašības, kas samazina smaganu slimību iespējamību.</p> <ul><li style="text-align:justify;">Spēcīga un ilgstoša protēžu fiksācija (vismaz 12 stundas);</li> <li style="text-align:justify;">Ieteicams pastiprinātai siekalošanai;</li> <li style="text-align:justify;">Novērš pārtikas iekļūšanu zem protēzes;</li> <li style="text-align:justify;">Neietekmē ēdienu un dzērienu garšu;</li> <li style="text-align:justify;">Ērta un ekonomiska lietošana;</li> <li style="text-align:justify;">Efektivitāte un drošība, ko apstiprina klīniskie pētījumi.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Mutes dobuma higiēna/Zobu protēzēm