PULSAAR S Bambusa Kokogļu Un Germānija Potītes ortoze, 1 gab.
0 0 (0 atsauksmes)

PULSAAR S Bambusa Kokogļu Un Germānija Potītes ortoze, 1 gab.

RICH JOY CO.,LTD
0 0 (0 atsauksmes)
Bambusa kokogļu un germānija potītes ortoze ir paredzēta noguruma mazināšanai, traumu koriģēšanai un potītes locītavas veselīgas funkcionalitātes uzturēšanai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.
  • Mazina nogurumu
  • Mazina tūsku
  • Labi pieguļ nenoslīdot
  • Veicina lokālo asinsriti

Bambusa kokogļu un germānija potītes ortoze ir paredzēta noguruma mazināšanai, traumu koriģēšanai un potītes locītavas veselīgas funkcionalitātes uzturēšanai. Modernais 3D dizains nodrošina vieglu kompresiju siltumam un stimulē lokālo asinsriti, bet novatoriskās šķiedras uzlabo komfortu, absorbējot lieko mitrumu un izmantojot bambusa kokogļu dabiskās dezodorējošās īpašības. Dažādas pakāpes kompresija un atvērtais purngala dizains nodrošina pretslīdes efektu, garantējot drošu novietojumu un nepārtrauktu atbalstu tādu sporta aktivitāšu laikā kā basketbols, skriešana, futbols, svarcelšana, krosfits, joga un pat tādu sporta aktivitāšu laikā, kuras veic ar basām kājām. Pateicoties optimālam dizainam, kas stiprina Ahilleja cīpslu un nodrošina atbalstu pēdai visas dienas laikā, ortoze ir arī piemērota lietošanai ikdienā.

product
1145578 PULSAAR S Bambusa Kokogļu Un Germānija Potītes ortoze, 1 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/49/00/356f4f0845454d574fb6567ebc04.png OutOfStock 38.99 EUR 38.99 <ul><li>Mazina nogurumu</li> <li>Mazina tūsku</li> <li>Labi pieguļ nenoslīdot</li> <li>Veicina lokālo asinsriti</li> </ul><p>Bambusa kokogļu un germānija potītes ortoze ir paredzēta noguruma mazināšanai, traumu koriģēšanai un potītes locītavas veselīgas funkcionalitātes uzturēšanai. Modernais 3D dizains nodrošina vieglu kompresiju siltumam un stimulē lokālo asinsriti, bet novatoriskās šķiedras uzlabo komfortu, absorbējot lieko mitrumu un izmantojot bambusa kokogļu dabiskās dezodorējošās īpašības. Dažādas pakāpes kompresija un atvērtais purngala dizains nodrošina pretslīdes efektu, garantējot drošu novietojumu un nepārtrauktu atbalstu tādu sporta aktivitāšu laikā kā basketbols, skriešana, futbols, svarcelšana, krosfits, joga un pat tādu sporta aktivitāšu laikā, kuras veic ar basām kājām. Pateicoties optimālam dizainam, kas stiprina Ahilleja cīpslu un nodrošina atbalstu pēdai visas dienas laikā, ortoze ir arī piemērota lietošanai ikdienā.</p> Menessaptieka