QUIXX Soft deguna aerosols, 30 ml
5.0 5 (9 atsauksmes)

QUIXX Soft deguna aerosols, 30 ml

BERLIN-CHEMIE
5.0 5 (9 atsauksmes)
Kopā
7.27 €
Derīguma termiņš: 2026-02-28
Aerosols deguna kopšanai ikdienā, kas satur Atlantijas okeāna ūdeni.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Aerosols deguna kopšanai ikdienā, kas satur Atlantijas okeāna ūdeni.

Vesela un optimāli mitrināta deguna gļotāda ieelpoto gaisu filtrē, mitrina un pielāgo ķermeņa temperatūrai. Piesārņots, auksts un/vai sauss gaiss (piemēram, apsildītās telpās, telpās ar gaisa kondicionieri, automašīnās, vilcienos vai lidmašīnās) nereti izraisa deguna gļotādas sausumu un kairinājumu un ietekmē tā funkciju. Quixx soft ir efektīvs palīglīdzeklis:

  • deguna simptomu mazināšanai saaukstēšanās gadījumā;
  • deguna gļotādas sausuma, kairinājuma vai sāpīguma mazināšanai;
  • iesnu un deguna blakusdobumu infekcijas papildterapijai;
  • palīglīdzeklis bērniem, kuri vēl nemāk izšņaukt degunu.

Quix soft maigi iztīra degunu, jo sāls koncentrācija ir pielāgota tā dabīgajam līmenim organismā. Aloe Vera veicina mitrinošo iedarbību, palīdzot mīkstināt deguna gļotādu un mazināt tās kairinājumu.

product
2181004 QUIXX Soft deguna aerosols, 30 ml https://e-menessaptieka.lv/p/quixx-soft-deguna-aerosols-30-ml-2181004 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/97/49/e662d22e8dba1b6f58cf1c89abb0.png InStock 7.27 EUR QUIXX 7.27 <p style="text-align:justify;">Aerosols deguna kopšanai ikdienā, kas satur Atlantijas okeāna ūdeni.<br /><br />Vesela un optimāli mitrināta deguna gļotāda ieelpoto gaisu filtrē, mitrina un pielāgo ķermeņa temperatūrai. Piesārņots, auksts un/vai sauss gaiss (piemēram, apsildītās telpās, telpās ar gaisa kondicionieri, automašīnās, vilcienos vai lidmašīnās) nereti izraisa deguna gļotādas sausumu un kairinājumu un ietekmē tā funkciju. Quixx soft ir efektīvs palīglīdzeklis:</p> <ul style="text-align:justify;"><li style="text-align:justify;">deguna simptomu mazināšanai saaukstēšanās gadījumā;</li> <li style="text-align:justify;">deguna gļotādas sausuma, kairinājuma vai sāpīguma mazināšanai;</li> <li style="text-align:justify;">iesnu un deguna blakusdobumu infekcijas papildterapijai;</li> <li style="text-align:justify;">palīglīdzeklis bērniem, kuri vēl nemāk izšņaukt degunu.</li> </ul><p style="text-align:justify;">Quix soft maigi iztīra degunu, jo sāls koncentrācija ir pielāgota tā dabīgajam līmenim organismā. Aloe Vera veicina mitrinošo iedarbību, palīdzot mīkstināt deguna gļotādu un mazināt tās kairinājumu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Māmiņām un bērniem/Preces bērnam/Deguna aspiratori un pilieni 0