RFF KĀLIJA PERMANGANĀTS pulveris, 10 g

RFF KĀLIJA PERMANGANĀTS pulveris, 10 g

RĪGAS FARMFABRIKA
5.05 €
50.50 €/G
Derīguma termiņš: 2026-11-30
No kālija permanganāta pulvera gatavo dažādu koncentrāciju šķīdumus, ko lieto ārīgi: inficētu brūču, čūlu, abscesu apstrādei, ekzematozu slimību un akūtu ādas iekaisumu gadījumos.
Uzzināt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

No kālija permanganāta pulvera gatavo dažādu koncentrāciju šķīdumus, ko lieto ārīgi: inficētu brūču, čūlu, abscesu apstrādei, ekzematozu slimību un akūtu ādas iekaisumu gadījumos, īpaši, ja ir sekundāra infekcija, ādas dezodorēšanai, ādas sēnīšu slimību gadījumos, tādos kā „atlēta pēdas”, efeju izsaukta ādas iekaisuma (nieze pēc ādas saskares ar efejām) gadījumos.

Papildu informācija par produktu
product
111006 RFF KĀLIJA PERMANGANĀTS pulveris, 10 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/00/ae/42d269a1e32063ec5b330ab11455.png InStock 5.05 EUR 5.05 <p style="text-align:justify;">No kālija permanganāta pulvera gatavo dažādu koncentrāciju šķīdumus, ko lieto ārīgi: inficētu brūču, čūlu, abscesu apstrādei, ekzematozu slimību un akūtu ādas iekaisumu gadījumos, īpaši, ja ir sekundāra infekcija, ādas dezodorēšanai, ādas sēnīšu slimību gadījumos, tādos kā „atlēta pēdas”, efeju izsaukta ādas iekaisuma (nieze pēc ādas saskares ar efejām) gadījumos.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Ādas slimības