RFF VĒRMELES TINKTŪRA šķīdums, 25 ml

RFF VĒRMELES TINKTŪRA šķīdums, 25 ml

RĪGAS FARMFABRIKA
3.59 €
14.36 €/Ml
Derīguma termiņš: 2028-05-30
Vērmeles tinktūra RFF ir augu izcelsmes zāles.
Uzzināt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Vērmeles tinktūra RFF ir augu izcelsmes zāles. Vērmele pieder pie rūgtvielām visbagātākajiem augiem. Rūgtvielas reflektori veicina gremošanas sulu – kuņģa, aizkuņģa dziedzera un žults izdalīšanos, kas savukārt veicina ēstgribas uzlabošanos un barības sagremošanu, tādēļ tinktūru lieto ēstgribas zuduma, gremošanas traucējumu, tai skaitā funkcionālu žults izdales traucējumu gadījumā. Vērmeles tinktūru RFF lieto šādos gadījumos: ēstgribas trūkums, gremošanas traucējumi, traucējums žultspūšļa pildīšanās un iztukšošanās mehānismā.

Papildu informācija par produktu
product
120088 RFF VĒRMELES TINKTŪRA šķīdums, 25 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/9a/b9/d81d51bc16d0c333e6525fb2ca83.png InStock 3.59 EUR 3.59 <p style="text-align:justify;">Vērmeles tinktūra RFF ir augu izcelsmes zāles. Vērmele pieder pie rūgtvielām visbagātākajiem augiem. Rūgtvielas reflektori veicina gremošanas sulu – kuņģa, aizkuņģa dziedzera un žults izdalīšanos, kas savukārt veicina ēstgribas uzlabošanos un barības sagremošanu, tādēļ tinktūru lieto ēstgribas zuduma, gremošanas traucējumu, tai skaitā funkcionālu žults izdales traucējumu gadījumā. Vērmeles tinktūru RFF lieto šādos gadījumos: ēstgribas trūkums, gremošanas traucējumi, traucējums žultspūšļa pildīšanās un iztukšošanās mehānismā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Gremošanas sistēma