RINODEKS PLUS sīrups, 180 ml
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

RINODEKS PLUS sīrups, 180 ml

GRINDEX
Kopā
19.97 €
Derīguma termiņš: 2028-11-30
Sīrups pret iesnām un klepu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Rinodeks plus ir kombinēts pretiesnu un pretklepus līdzeklis.
Tā sastāvā ietilpstošais pseidoefedrīna hidrohlorīds sašaurina deguna dobuma gļotādas asinsvadus, mazina tūsku un atvieglo elpošanu.
Hlorfenamīna maleāts novērš histamīna raksturīgo ietekmi uz organismu (asinsvadu paplašināšanos, asinsvadu sieniņas caurlaidības palielināšanos, tūsku, niezi) un augšējo elpceļu alerģisku reakciju izpausmes (šķaudīšanu, acu asarošanu, apgrūtinātu elpošanu, ūdeņaina sekrēta izdalīšanos no deguna), mazina gļotu sekrēciju degunā, tam piemīt arī mērena nomierinoša ietekme.
Dekstrometorfāna hidrobromīds ir pretklepus līdzeklis, kas efektīvi atvieglo sausu klepu un nomāc klepus refleksu.
Rinodeks plus sīrupu lieto, lai mazinātu iesnas, šķaudīšanu un klepu saaukstēšanās gadījumā.
Ja pēc 7 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

Papildu informācija par produktu
product
1144838 RINODEKS PLUS sīrups, 180 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/6e/2d/35aa8d91b4ea83263a15a91f3332.png InStock 19.97 EUR 19.97 <p>Rinodeks plus ir kombinēts pretiesnu un pretklepus līdzeklis.<br />Tā sastāvā ietilpstošais pseidoefedrīna hidrohlorīds sašaurina deguna dobuma gļotādas asinsvadus, mazina tūsku un atvieglo elpošanu.<br />Hlorfenamīna maleāts novērš histamīna raksturīgo ietekmi uz organismu (asinsvadu paplašināšanos, asinsvadu sieniņas caurlaidības palielināšanos, tūsku, niezi) un augšējo elpceļu alerģisku reakciju izpausmes (šķaudīšanu, acu asarošanu, apgrūtinātu elpošanu, ūdeņaina sekrēta izdalīšanos no deguna), mazina gļotu sekrēciju degunā, tam piemīt arī mērena nomierinoša ietekme.<br />Dekstrometorfāna hidrobromīds ir pretklepus līdzeklis, kas efektīvi atvieglo sausu klepu un nomāc klepus refleksu.<br />Rinodeks plus sīrupu lieto, lai mazinātu iesnas, šķaudīšanu un klepu saaukstēšanās gadījumā.<br />Ja pēc 7 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Saaukstēšanās un sāpes/Klepus