RINODEKS sīrups, 100 ml
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

RINODEKS sīrups, 100 ml

GRINDEX
Kopā
12.27 €
Derīguma termiņš: 2027-12-30
Rinodeks ir kombinēts līdzeklis sīrupa veidā pret iesnām un alerģiju.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Rinodeks sīrupu lieto, lai atvieglotu elpošanu caur degunu, mazinātu spiediena sajūtu deguna blakusdobumos, iesnas, šķaudīšanu, acu asarošanu saaukstēšanās, siena drudža vai citu augšējo elpceļu alerģisku slimību gadījumā. Rinodeks ir kombinēts līdzeklis sīrupa veidā pret iesnām un alerģiju. Tā sastāvā ietilpstošais pseidoefedrīna hidrohlorīds sašaurina deguna dobuma gļotādas asinsvadus, mazina tūsku un atvieglo elpošanu, bet prethistamīna līdzeklis hlorfenamīna maleāts novērš alerģijas simptomus.

Papildu informācija par produktu
product
118163 RINODEKS sīrups, 100 ml https://e-menessaptieka.lv/p/rinodeks-sirups-100-ml-118163 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/a0/e6/f9baa465726d854fcf1c93eea96a.png InStock 12.27 EUR RINODEKS 12.27 <p style="text-align:justify;">Rinodeks sīrupu lieto, lai atvieglotu elpošanu caur degunu, mazinātu spiediena sajūtu deguna blakusdobumos, iesnas, šķaudīšanu, acu asarošanu saaukstēšanās, siena drudža vai citu augšējo elpceļu alerģisku slimību gadījumā. Rinodeks ir kombinēts līdzeklis sīrupa veidā pret iesnām un alerģiju. Tā sastāvā ietilpstošais pseidoefedrīna hidrohlorīds sašaurina deguna dobuma gļotādas asinsvadus, mazina tūsku un atvieglo elpošanu, bet prethistamīna līdzeklis hlorfenamīna maleāts novērš alerģijas simptomus.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Saaukstēšanās un sāpes/Iesnas 0 Chlorphenamini maleas, Pseudoephedrini hydrochloridum