ROWATINEX mīkstās kapsulas, 50 gab.

ROWATINEX mīkstās kapsulas, 50 gab.

ROWA Pharmaceuticals Lim.Bantry
10.59 €
Derīguma termiņš: 2027-11-30
ROWATINEX indicēts ar urolitiāzi saistītu urīnceļu spazmu un iekaisuma ārstēšanai.
Uzzināt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

ROWATINEX indicēts ar urolitiāzi saistītu urīnceļu spazmu un iekaisuma ārstēšanai. ROWATINEX veicina arī urīnizvadsistēmas akmeņu šķīšanu un izvadīšanu. ROWATINEX veicina diurēzi un mazina urīnceļu spazmas, tādējādi atvieglojot akmeņu pārvietošanos. Līdzsvarotas terpēnu kombinācijas terapeitiskās darbības rezultatā mazinās urīnceļu iekaisums, jo tiek stimulēta asins plūsma caur nierēm un palielinās mazāk koncentrēta urīna izdalīšanās.

Papildu informācija par produktu
product
118161 ROWATINEX mīkstās kapsulas, 50 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/70/d3/4668b6a87092d2c06030c5ea5f83.png InStock 10.59 EUR 10.59 <p style="text-align:justify;">ROWATINEX indicēts ar urolitiāzi saistītu urīnceļu spazmu un iekaisuma ārstēšanai. ROWATINEX veicina arī urīnizvadsistēmas akmeņu šķīšanu un izvadīšanu. ROWATINEX veicina diurēzi un mazina urīnceļu spazmas, tādējādi atvieglojot akmeņu pārvietošanos. Līdzsvarotas terpēnu kombinācijas terapeitiskās darbības rezultatā mazinās urīnceļu iekaisums, jo tiek stimulēta asins plūsma caur nierēm un palielinās mazāk koncentrēta urīna izdalīšanās.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Urīnceļu sistēma