RŪĶĪŠU TĒJA Kliņģerīšu beramā tēja, 30 g
5.0 5 (2 atsauksmes)

RŪĶĪŠU TĒJA Kliņģerīšu beramā tēja, 30 g

RŪĶĪŠU Tēja
5.0 5 (2 atsauksmes)
Kopā
3.19 €
Derīguma termiņš: 2025-07-31
Kliņģerītes izmanto kā pretiekaisuma, antibakteriālu, spazmolītisku un pretsāpju līdzekli, veicina brūču sadzīšanu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Kliņģerītes izmanto kā pretiekaisuma, antibakteriālu, spazmolītisku un pretsāpju līdzekli, veicina brūču sadzīšanu. Palīdz zilumu, sasāpējušu brūču, apdegumu, apsaldēšanās, parodontozes un sēnīšu gadījumā bērniem, izmanto rīkles skalošanai pret rīkles iekaisumiem. Kliņģerīšu tēja nomierinoši iedarbojas, mazina menstruālās un pēcdzemdību sāpes.
  Tautas medicīnā kliņģerītes lieto kā pretaudzēju līdzeklis. Kā pretiekaisuma līdzekli kliņģerītes uzlējumu lieto gastrīta, nieru slimību, hipertonijas, gastroenterīta, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlu gadījumā. Ārēji - pret konjunktivītu, ārēji un iekšēji – redzes pasliktināšanās gadījumā. Audzēja gadījumā lieto ārēji kā kompresi un iekšēji. Kliņģerīšu uzlējumu lieto arī aritmijas un citu sirds slimību traucējumu ārstēšanai.
Reizēm kliņģerītes var izraisīt alerģiju.

product
1203140 RŪĶĪŠU TĒJA Kliņģerīšu beramā tēja, 30 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/4a/87/dd2ccfa04a7597353b15beb6553a.png InStock 3.19 EUR 3.19 <p style="text-align:justify;">Kliņģerītes izmanto kā pretiekaisuma, antibakteriālu, spazmolītisku un pretsāpju līdzekli, veicina brūču sadzīšanu. Palīdz zilumu, sasāpējušu brūču, apdegumu, apsaldēšanās, parodontozes un sēnīšu gadījumā bērniem, izmanto rīkles skalošanai pret rīkles iekaisumiem. Kliņģerīšu tēja nomierinoši iedarbojas, mazina menstruālās un pēcdzemdību sāpes.<br />  Tautas medicīnā kliņģerītes lieto kā pretaudzēju līdzeklis. Kā pretiekaisuma līdzekli kliņģerītes uzlējumu lieto gastrīta, nieru slimību, hipertonijas, gastroenterīta, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlu gadījumā. Ārēji - pret konjunktivītu, ārēji un iekšēji – redzes pasliktināšanās gadījumā. Audzēja gadījumā lieto ārēji kā kompresi un iekšēji. Kliņģerīšu uzlējumu lieto arī aritmijas un citu sirds slimību traucējumu ārstēšanai.<br />Reizēm kliņģerītes var izraisīt alerģiju.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Tējas un pārtika/Zāļu tējas