SALUTIL Forte kapsulas, 10 gab.

SALUTIL Forte kapsulas, 10 gab.

Kopā
7.69 €
Derīguma termiņš: 2026-02-28
Piemērots ceļojumiem. 5 miljardi dzīvu lakto un bifido baktēriju katrā kapsulā.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Salutil® Forte satur dzīvos mikroorganismus. Šis uztura bagātinātājs satur baktēriju - Lactobacillus helveticus, Lacticaseibacillus rhamnosus, Bifidobacterium longum maisījumus un raugu Saccharomyces boulardii. Salutil® Forte lietošana ir piemērota  ceļojumos, paaugstināta fiziskā un garīgā stresa situācijās, antibiotiku lietošanas laikā un pēc tās, kā arī grūtniecības laikā.

Piemērots ceļojumiem.

5 miljardi dzīvu lakto un bifido baktēriju katrā kapsulā.

Sastāvdaļas: kartupeļu ciete, dzīvo   kultūru maisījums (Lactobacillus helveticus, Lacticaseibacillus rhamnosus, Bifidobacterium longum, Saccharomyces boulardii) (satur pienu un soju), biezinātājs: hidroksipropilmetilceluloze; pretsalipes viela: taukskābju magnija sāļi; skābuma regulētājs: L-askorbīnskābe.


Papildu informācija par produktu
product
1149118 SALUTIL Forte kapsulas, 10 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/salutil-forte-kaps-n10-1149118 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/06/66/1c31d7c5bd7bfafed6134caedb22.png InStock 7.69 EUR SALUTIL 10.99 <p>Salutil® Forte satur dzīvos mikroorganismus. Šis uztura bagātinātājs satur baktēriju - Lactobacillus helveticus, Lacticaseibacillus rhamnosus, Bifidobacterium longum maisījumus un raugu Saccharomyces boulardii. Salutil® Forte lietošana ir piemērota&nbsp; ceļojumos, paaugstināta fiziskā un garīgā stresa situācijās, antibiotiku lietošanas laikā un pēc tās, kā arī grūtniecības laikā.<br></p><p>Piemērots ceļojumiem.</p><p>5 miljardi dzīvu lakto un bifido baktēriju katrā kapsulā.</p><p>Sastāvdaļas: kartupeļu ciete, dzīvo&nbsp; &nbsp;kultūru maisījums (Lactobacillus helveticus, Lacticaseibacillus rhamnosus, Bifidobacterium longum, Saccharomyces boulardii) (satur pienu un soju), biezinātājs: hidroksipropilmetilceluloze; pretsalipes viela: taukskābju magnija sāļi; skābuma regulētājs: L-askorbīnskābe.<br></p><p><br></p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Zarnu mikroflora 30 Sievietēm, Vīriešiem