SEBAMED Clear Face attīrošas putas, 150 ml
5.0 5 (1 atsauksme)

SEBAMED Clear Face attīrošas putas, 150 ml

SEBAPHARMA
5.0 5 (1 atsauksme)
Kopā
7.60 €
Derīguma termiņš: 2026-08-30
Intensīva un maiga sejas ādas attīrīšana ar antibakteriālu darbību.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Intensīva un maiga sejas ādas attīrīšana ar antibakteriālu darbību. Īpaši piemērota lietošanai problemātiskai ādai ar akni. Mitrina, nomierina un atjauno ādu.

Želejveida attīrošas putas sejas ādas mazgāšanai - īpaši piemērotas problemātiskai ādai.
Putas efektīvi iekļūst ādas porās un tās dziļi, bet saudzīgi attīra, kā arī pasargā no taukvielu zuduma sejas tīrīšanas laikā, nodrošinot ādu ar mitrinošu un izlīdzinošu iedarbību. Putu sastāvā esošā jaunā aktīvā antibakteriālā sastāvdaļa Montaline® C40 ir iegūta no kokosriekstu eļļas, bet pantenols veicina iekaisušas ādas atjaunošanos.
Sebamed putas - efektīvs līdzeklis cīņai pret pūtītēm, melnajiem komedeoniem un citām ādas nepilnībām vidēji smagā formā. Putas nodrošina intensīvu, antibakteriālu un maigu sejas ādas attīrīšanu un kopšanu, kavējot pūtīšu veidošanos un uzturot Jūsu ādas dabisko pH 5,5 līmeni. Sebamed - skaista un veselīga sejas āda!

product
1192697 SEBAMED Clear Face attīrošas putas, 150 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/2b/38/8843debc87a1c17ed786afe9c426.png InStock 7.6 EUR 10.85 <p style="text-align:justify;">Intensīva un maiga sejas ādas attīrīšana ar antibakteriālu darbību. Īpaši piemērota lietošanai problemātiskai ādai ar akni. Mitrina, nomierina un atjauno ādu.</p> <p style="text-align:justify;">Želejveida attīrošas putas sejas ādas mazgāšanai - īpaši piemērotas problemātiskai ādai.<br />Putas efektīvi iekļūst ādas porās un tās dziļi, bet saudzīgi attīra, kā arī pasargā no taukvielu zuduma sejas tīrīšanas laikā, nodrošinot ādu ar mitrinošu un izlīdzinošu iedarbību. Putu sastāvā esošā jaunā aktīvā antibakteriālā sastāvdaļa Montaline® C40 ir iegūta no kokosriekstu eļļas, bet pantenols veicina iekaisušas ādas atjaunošanos.<br />Sebamed putas - efektīvs līdzeklis cīņai pret pūtītēm, melnajiem komedeoniem un citām ādas nepilnībām vidēji smagā formā. Putas nodrošina intensīvu, antibakteriālu un maigu sejas ādas attīrīšanu un kopšanu, kavējot pūtīšu veidošanos un uzturot Jūsu ādas dabisko pH 5,5 līmeni. Sebamed - skaista un veselīga sejas āda!</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Attīrīšana un tonizēšana