SILVANOLS Premium Moringa kapsulas, 60 gab.

SILVANOLS Premium Moringa kapsulas, 60 gab.

SILVANOLS
Derīguma termiņš: 2026-03-30
Augstvērtīgs moringas lapu ekstrakts. Dabīgs vitamīnu, minerālvielu un antioksidantu avots.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Moringa ir viens no visspēcīgākajiem veselību veicinošajiem augiem, kuram ir ļoti augsta uzturvērtība. Dabīgs spēka un enerģijas devējs organismam, apgādājot to ar īpaši vērtīgām vielām – vitamīniem (piem., C, B grupas vitamīni), minerālvielām (kālijs, kalcijs), aminoskābes, antioksidanti (vismaz 47).

Moringas (Moringa oleifera) auga izcelšanās vieta nāk no Himalaju reģiona, mūsdienās šis augs plaši tiek audzēts Āfrikā, Āzijā, Dienvidamerikā un viscaur tropos.
Auga augstā uzturvērtība padara šo augu par īstenu dabas superlīdzekli, kas sevī satur:
10 reizes vairāk vitamīna A nekā burkānos;
7 reizes vairāk C vitamīna nekā apelsīnos;
15 reizes vairāk kālija nekā banānos;
25 reizes vairāk dzelzs nekā spinātos;
17 reizes vairāk kalcija nekā pienā;
9 reizes vairāk olbaltumvielu nekā jogurtā;
47 dažādus antioksidantus.

Moringa ir ātri augošs un sausuma izturīgs koks ar pieticīgām augšanas prasībām, bet ļoti plašu izmantošanu. Ēdamas ir jaunās pākstis, gatavās sēklas, ziedi, saknes un lapas.

Papildu informācija par produktu
product
1145894 SILVANOLS Premium Moringa kapsulas, 60 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/silvanols-premium-moringa-kapsulas-60-gab-1145894 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/28/78/a1362dbf07732420e6fb1e97e2d3.png OutOfStock 7.85 EUR SILVANOLS 13.09 <p>Moringa ir viens no visspēcīgākajiem veselību veicinošajiem augiem, kuram ir ļoti augsta uzturvērtība. Dabīgs spēka un enerģijas devējs organismam, apgādājot to ar īpaši vērtīgām vielām – vitamīniem (piem., C, B grupas vitamīni), minerālvielām (kālijs, kalcijs), aminoskābes, antioksidanti (vismaz 47).<br /><br />Moringas (Moringa oleifera) auga izcelšanās vieta nāk no Himalaju reģiona, mūsdienās šis augs plaši tiek audzēts Āfrikā, Āzijā, Dienvidamerikā un viscaur tropos.<br />Auga augstā uzturvērtība padara šo augu par īstenu dabas superlīdzekli, kas sevī satur:<br />10 reizes vairāk vitamīna A nekā burkānos;<br />7 reizes vairāk C vitamīna nekā apelsīnos;<br />15 reizes vairāk kālija nekā banānos;<br />25 reizes vairāk dzelzs nekā spinātos;<br />17 reizes vairāk kalcija nekā pienā;<br />9 reizes vairāk olbaltumvielu nekā jogurtā;<br />47 dažādus antioksidantus. <br /><br />Moringa ir ātri augošs un sausuma izturīgs koks ar pieticīgām augšanas prasībām, bet ļoti plašu izmantošanu. Ēdamas ir jaunās pākstis, gatavās sēklas, ziedi, saknes un lapas.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni 40