SILVANOLS Premium Pau d Arco kapsulas, 60 gab.

SILVANOLS Premium Pau d Arco kapsulas, 60 gab.

SILVANOLS
Kopā
11.39 €
Derīguma termiņš: 2025-10-30
Uztura bagātinātājs organisma aizsargspēju uzlabošanai, imunitātei. Pau d’arco, lietojot kā uztura bagātinātāju, var uzlabot pašsajūtu un veselību, īpaši iesaka lietot cilvēkiem, kam vīrusu laikā ir novājināts organisms, lai uzlabotu tā aizsargspējas un paaugstinātu organisma pretestību pret apkārtējās vides kaitīgo ietekmi.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Pau d’arco (skudru koks) ir tabebujas nosaukums portugāļu valodā. Tabebuja ir tropu koks, ko vietējie iedzīvotāji tradicionāli izmantojuši veselības uzturēšanai, tostarp tējas pagatavošanai no koka mizas. Šī vērtīgā tēja pazīstama arī kā inku tēja. Tabebuja veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu un palīdz aizsargāt organismu no ārējiem nelabvēlīgiem faktoriem.

Papildu informācija par produktu
product
1145897 SILVANOLS Premium Pau d Arco kapsulas, 60 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/3a/c1/7ff3d916bc8c28f34d8d960808ee.png InStock 11.39 EUR 18.99 <p>Pau d’arco (skudru koks) ir tabebujas nosaukums portugāļu valodā. Tabebuja ir tropu koks, ko vietējie iedzīvotāji tradicionāli izmantojuši veselības uzturēšanai, tostarp tējas pagatavošanai no koka mizas. Šī vērtīgā tēja pazīstama arī kā inku tēja. Tabebuja veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu un palīdz aizsargāt organismu no ārējiem nelabvēlīgiem faktoriem.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Imunitātei