SILVANOLS Premium Quercetin kapsulas, 60 gab.

SILVANOLS Premium Quercetin kapsulas, 60 gab.

SILVANOLS
Kopā
24.20 €
Derīguma termiņš: 2026-05-30
Uztura bagātinātājs imunitātes atbalstam, antioksidanta avots. Kvercetīns ir bioloģiski aktīva viela flavonoīds, ko augs sintezē, lai sevi aizsargātu. Tāpāt kā visi flavonoīdi, arī kvercetīns ir antioksiants.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Kvercetīnu satur krāsaini augļi, kā piemēram, āboli un vīnogas, un dārzeņi, piemēram, sarkanais sīpols, tomāti, brokoļi. Bagātīgi kvercetīnu satur arī sarkanvīns, tumšā šokolāde.

Kvercetīns ir efektīvs līdzeklis pret SARS (smagais akūtais respiratorais sindroms), jo tam piemīt pretvīrusu, pretiekaisuma, antibakteriāla un antioksidatīva iedarbība. Ir pierādīts, ka kvercetīns kavē SARS-CoV vīrusa iekļūšanu saimniekšūnās.
Ņemot vērā kvercetīna daudzpusīgo iedarbību, to var uzskatīt par vērtīgu dabas vielu molekulu COVID-19 infekcijas profilaksei un terapijai, īpaši lietojot kopā ar cinku, C, D un E vitamīniem, un citiem polifenoliem.

Papildu informācija par produktu
product
1145889 SILVANOLS Premium Quercetin kapsulas, 60 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/silvanols-premium-quercetin-kapsulas-60-gab-1145889 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/c0/f8/6afd62b0b0b51a79a9587ecd77ef.png InStock 24.2 EUR SILVANOLS 24.2 <p>Kvercetīnu satur krāsaini augļi, kā piemēram, āboli un vīnogas, un dārzeņi, piemēram, sarkanais sīpols, tomāti, brokoļi. Bagātīgi kvercetīnu satur arī sarkanvīns, tumšā šokolāde. <br /><br />Kvercetīns ir efektīvs līdzeklis pret SARS (smagais akūtais respiratorais sindroms), jo tam piemīt pretvīrusu, pretiekaisuma, antibakteriāla un antioksidatīva iedarbība. Ir pierādīts, ka kvercetīns kavē SARS-CoV vīrusa iekļūšanu saimniekšūnās.<br />Ņemot vērā kvercetīna daudzpusīgo iedarbību, to var uzskatīt par vērtīgu dabas vielu molekulu COVID-19 infekcijas profilaksei un terapijai, īpaši lietojot kopā ar cinku, C, D un E vitamīniem, un citiem polifenoliem.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Imunitātei 0