SILVANOLS Premium Spirulina kapsulas, 100 gab.

SILVANOLS Premium Spirulina kapsulas, 100 gab.

SILVANOLS
Derīguma termiņš: 2026-02-28
Uztur organisma tonusu un vitalitāti, vairo enerģiju un samazina nogurumu. Bagātinot savu uzturu ar vērtīgo spirulīnu, tas būs spēcinošs papildinājums uzturam. Spirulīna palīdz uzturēt organisma tonusu un vitalitāti, vairojot enerģiju un samazinot nogurumu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Augsts olbaltumvielu saturs un augsts dzelzs, magnija, kālija saturs un B grupas vitamīnu avots.

Spirulīna (Spirulina platensis) ir unikāla mikroaļģe ar augstu bioloģisko aktivitāti – piemīt antioksidantu, pretiekaisuma u.c īpašības, un mūsdienās tā tiek plaši izmantota kā uztura bagātinātājs.

Spirulīna ir viens no vecākajiem mūsu planētas augiem, kā arī tas ir pirmais zaļais organisms, kas sāka ražot skābekli. Spirulīna ir unikāls organisms, kas praktiski ir vienīgais izdzīvojis līdz mūsdienām, ar ļoti unikālu sastāvu. Spirulīnai ir ļoti augsts olbaltumvielu saturs, līdz pat 70%. Tā bagātīgi satur dažādus vitamīnus, it sevišķi B grupas vitamīnus, un minerālvielas – dzelzi un magniju, kāliju.

Papildu informācija par produktu
product
1145896 SILVANOLS Premium Spirulina kapsulas, 100 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/d4/9f/cf9f0c5bf40e3e41b409b6988aaf.png OutOfStock 9.77 EUR 16.29 <p>Augsts olbaltumvielu saturs un augsts dzelzs, magnija, kālija saturs un B grupas vitamīnu avots. <br /><br />Spirulīna (Spirulina platensis) ir unikāla mikroaļģe ar augstu bioloģisko aktivitāti – piemīt antioksidantu, pretiekaisuma u.c īpašības, un mūsdienās tā tiek plaši izmantota kā uztura bagātinātājs.<br /><br />Spirulīna ir viens no vecākajiem mūsu planētas augiem, kā arī tas ir pirmais zaļais organisms, kas sāka ražot skābekli. Spirulīna ir unikāls organisms, kas praktiski ir vienīgais izdzīvojis līdz mūsdienām, ar ļoti unikālu sastāvu. Spirulīnai ir ļoti augsts olbaltumvielu saturs, līdz pat 70%. Tā bagātīgi satur dažādus vitamīnus, it sevišķi B grupas vitamīnus, un minerālvielas – dzelzi un magniju, kāliju.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Enerģijai