BIOFARMACIJA Sport&Amino W.H.O. paciņas, 14 gab.

BIOFARMACIJA Sport&Amino W.H.O. paciņas, 14 gab.

GADOT BIOCHEMICAL
Kopā
16.02 €
Derīguma termiņš: 2026-08-01
Iespējams, vienīgais tirgū esošais aminoskābju komplekss (BCAA** un EAA**), kas izstrādāts pamatojoties uz 3 organizāciju ekspertu atzinumiem.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Aminoskābju komplekss (BCAA** un EAA**), kas izstrādāts pamatojoties uz 3 organizāciju ekspertu atzinumiem.

Pasaules Veselības organizācijas, Apvienoto Nāciju Organizācijas Pārtikas un lauksaimniecības organizācijas un Apvienoto Nāciju Universitātes kopīgā pētījuma*** rezultātā tika noskaidrotas, kuras aminoskābes un kādā daudzumā organismam ir nepieciešamas.

**BCAA (sazarotās ķēdes aminoskābes)/ EAA (neaizstājamās aminoskābes)

*** Olbaltumvielu un aminoskābju nepieciešamība cilvēka uzturā. Ziņojums/ekspertu konsultācijas:Tehnisko ziņojumu sērija,935. Pasaules veselības organizācija. 2007. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18330140/

Satur 8 neaizvietojamo aminoskābju kompleksu.

Aminoskābju komplekss ir papildināts ar folijskābi, kas palīdz uzturēt normālu aminoskābju sintēzi, mazina nogurumu un nespēku.

Bagātināts ar C vitamīnu, kas palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību pēc intensīvas fiziskas slodzes.

(Labvēlīgu ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 200 mg C vitamīna papildus ieteicamajai C vitamīna dienas devai).

BEZ ĶĪMISKĀM PIEDEVĀM!

Priedēklis ” bio” kompānijas nosaukumā nav saistīts ar produkta bioloģiski lauksaimniecisko izcelsmi, bet norāda uz uztura bagātinātāja biopieejamību un tā bioķīmisko raksturu.

Papildu informācija par produktu
product
1148722 BIOFARMACIJA Sport&Amino W.H.O. paciņas, 14 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/sport-amino-w-h-o-pac-n14-1148722 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/12/4b/bedbbd9414ee3f08cd6e855265c8.png InStock 16.02 EUR BIOFARMACIJA 22.89 <p>Aminoskābju komplekss (BCAA** un EAA**), kas izstrādāts pamatojoties uz 3 organizāciju ekspertu atzinumiem.<br></p><p>Pasaules Veselības organizācijas, Apvienoto Nāciju Organizācijas Pārtikas un lauksaimniecības organizācijas un Apvienoto Nāciju Universitātes kopīgā pētījuma*** rezultātā tika noskaidrotas, kuras aminoskābes un kādā daudzumā organismam ir nepieciešamas.</p><p>**BCAA (sazarotās ķēdes aminoskābes)/ EAA (neaizstājamās aminoskābes)</p><p>*** Olbaltumvielu un aminoskābju nepieciešamība cilvēka uzturā. Ziņojums/ekspertu konsultācijas:Tehnisko ziņojumu sērija,935. Pasaules veselības organizācija. 2007. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18330140/</p><p>Satur 8 neaizvietojamo aminoskābju kompleksu.</p><p>Aminoskābju komplekss ir papildināts ar folijskābi, kas palīdz uzturēt normālu aminoskābju sintēzi, mazina nogurumu un nespēku.</p><p>Bagātināts ar C vitamīnu, kas palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību pēc intensīvas fiziskas slodzes.</p><p>(Labvēlīgu ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 200 mg C vitamīna papildus ieteicamajai C vitamīna dienas devai).</p><p>BEZ ĶĪMISKĀM PIEDEVĀM!</p><p>Priedēklis ” bio” kompānijas nosaukumā nav saistīts ar produkta bioloģiski lauksaimniecisko izcelsmi, bet norāda uz uztura bagātinātāja biopieejamību un tā bioķīmisko raksturu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Sportam un aktīvai atpūtai 30 Sievietēm, Vīriešiem