STREPSILS Intensive sūkājamās tabletes, 16 gab.

STREPSILS Intensive sūkājamās tabletes, 16 gab.

BOOTS HEALTHCARE INTERNATIONAL
6.39 €
Derīguma termiņš: 2026-08-30
Strepsils Intensive satur flurbiprofēnu.
Uzzināt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Strepsils Intensive, 16 sūkājamās tabletes Strepsils Intensive satur flurbiprofēnu. Flurbiprofēns pieder medikamentu grupai, ko sauc par nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem (NPL). NPL atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm, pietūkumu un augstu temperatūru. Strepsils Intensive palīdz novērst kakla iekaisuma simptomus kakla jutīgumu, sāpes un pietūkumu.

Papildu informācija par produktu
product
1919843 STREPSILS Intensive sūkājamās tabletes, 16 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/18/36/1e7e3aaf5715eec2c42d30f8e708.png InStock 6.39 EUR 6.39 <p style="text-align:justify;">Strepsils Intensive, 16 sūkājamās tabletes Strepsils Intensive satur flurbiprofēnu. Flurbiprofēns pieder medikamentu grupai, ko sauc par nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem (NPL). NPL atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm, pietūkumu un augstu temperatūru. Strepsils Intensive palīdz novērst kakla iekaisuma simptomus kakla jutīgumu, sāpes un pietūkumu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Saaukstēšanās un sāpes/Kakla sāpes