TONSILOTREN tabletes, 40 gab.
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

TONSILOTREN tabletes, 40 gab.

ALPEN PHARMA
Kopā
8.54 €
Derīguma termiņš: 2027-09-30
Tonsilotren ir homeopātiskas zāles.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Tonsilotren ir homeopātiskas zāles.

Hronisks un hroniski recidivējošs tonsilīts (drudzis, rīkles apsārtums, dedzinoša sajūta un mandeļu pietūkums, apgrūtināta rīšana, durošas sāpes, kas izstaro līdz ausīm, kakla limfmezglu pietūkums), palielinātas mandeles (mandeļu hiperplāzija), kā arī kompleksā terapija pēc mandeļu izoperēšanas. Katarālās angīnas gadījumā zāles var lietot kopā ar citiem līdzekļiem kā uzturošo terapiju.

Papildu informācija par produktu
product
1144213 TONSILOTREN tabletes, 40 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/28/cb/91c459f832cb32b9085b6f9e79bd.png InStock 8.54 EUR 8.54 <p>Tonsilotren ir homeopātiskas zāles.</p> <p>Hronisks un hroniski recidivējošs tonsilīts (drudzis, rīkles apsārtums, dedzinoša sajūta un mandeļu pietūkums, apgrūtināta rīšana, durošas sāpes, kas izstaro līdz ausīm, kakla limfmezglu pietūkums), palielinātas mandeles (mandeļu hiperplāzija), kā arī kompleksā terapija pēc mandeļu izoperēšanas. Katarālās angīnas gadījumā zāles var lietot kopā ar citiem līdzekļiem kā uzturošo terapiju.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Saaukstēšanās un sāpes/Kakla sāpes