TOPFER Babycare šampūns/dušas želeja, 150 ml

0 0 (0 atsauksmes)

TOPFER Babycare šampūns/dušas želeja, 150 ml

TOPFER
0 0 (0 atsauksmes)
7.99 €
5.33 €/Ml
Derīguma termiņš: 2025-01-30
"Töpfer" šampūns un dušas želeja zīdaiņiem un bērniem.
Uzzināt vairāk

"Töpfer" šampūns un dušas želeja zīdaiņiem un bērniem, ir maigs gēls ādas un matu mazgāšanai. Piemērots arī kā dušas želeja pieaugušajiem. Ar slavenajām "Töpfer" ekoloģiskajām kviešu klijām, ekoloģiskajām kliņģerītēm un baltās limnantes sēklu eļļu.

Kliņģerītēs esošie flavonoīdi, karotinoīdi un ēteriskās eļļas ir antioksidanti un brīvo radikāļu neitralizētāji.

80 gadu pieredze! Kopš 1936. gada "Töpfer" ražo dabīgus ķermeņa kopšanas produktus ar klijām. Iesaka vecmātes un pediatri.

Sertificēts saskaņā ar stingru dabiskās kosmētikas standartu BDIH:

  • Stingra kontrole garantē nemainīgi augstu kvalitāti.

  • Ražošanā neizmanto sintētiskas krāsvielas, smaržvielas, etoksilētas izejvielas, ziepes, silikonus, parafīnus, dzīvnieku produktus, naftas produktus utt.

  • Nav testēti uz dzīvniekiem, piemēroti vegāniem.

  • Tikai dabīgi vai identiski dabīgajiem konservantiem.

  • Izejvielas nav pakļautas radiācijai.

  • Nav ĢMO vai ĢMO produktu.

product
1195866 TOPFER Babycare šampūns/dušas želeja, 150 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/7e/f2/7235c0df7e520dc80e22399d20f7.png InStock 7.99 EUR 7.99 <p>"Töpfer" šampūns un dušas želeja zīdaiņiem un bērniem, ir maigs gēls ādas un matu mazgāšanai. Piemērots arī kā dušas želeja pieaugušajiem. Ar slavenajām "Töpfer" ekoloģiskajām kviešu klijām, ekoloģiskajām kliņģerītēm un baltās limnantes sēklu eļļu.<br /><br />Kliņģerītēs esošie flavonoīdi, karotinoīdi un ēteriskās eļļas ir antioksidanti un brīvo radikāļu neitralizētāji.<br /><br />80 gadu pieredze! Kopš 1936. gada "Töpfer" ražo dabīgus ķermeņa kopšanas produktus ar klijām. Iesaka vecmātes un pediatri.<br /><br />Sertificēts saskaņā ar stingru dabiskās kosmētikas standartu BDIH:</p> <ul><li> <p>Stingra kontrole garantē nemainīgi augstu kvalitāti.</p> </li> <li> <p>Ražošanā neizmanto sintētiskas krāsvielas, smaržvielas, etoksilētas izejvielas, ziepes, silikonus, parafīnus, dzīvnieku produktus, naftas produktus utt.</p> </li> <li> <p>Nav testēti uz dzīvniekiem, piemēroti vegāniem.</p> </li> <li> <p>Tikai dabīgi vai identiski dabīgajiem konservantiem.</p> </li> <li> <p>Izejvielas nav pakļautas radiācijai.</p> </li> <li> <p>Nav ĢMO vai ĢMO produktu.</p> </li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Māmiņām un bērniem/Bērnu ķermeņa kopšana/Attīrošie līdzekļi