TROXEVASIN 2 % gels, 100 g
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

TROXEVASIN 2 % gels, 100 g

BALKANPHARMA
Kopā
16.05 €
Derīguma termiņš: 2028-05-30
Tas nostiprina asinsvadu sieniņas un samazina to palielināto caurlaidību.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Troxevasin gela aktīvā viela ir trokserutīns. Tas nostiprina asinsvadu sieniņas un samazina to palielināto caurlaidību. Trokserutīnam piemīt pretiekaisuma iedarbība uz audiem ap asinsvadiem, tādejādi tas samazina tūsku un uzlabo audu trofiku dažādos patoloģiskos procesos, kas saistīti ar vēnu mazspēju. Troxevasin gelu lieto simptomātiskai vēnu mazspējas, varikozes (paplašinātas vēnas) un prevarikozes sindroma, virspusēja tromboflebīta (vēnu iekaisums, kas saistīts ar trombu veidošanos), flebīta (vēnu iekaisums), pēcflebīta stāvokļa, muskuļu krampju un visaptverošai hemoroīdu slimības ārstēšanai.

https://www.youtube.com/watch?v=3mTZxvrIaKc

Papildu informācija par produktu
product
1203311 TROXEVASIN 2 % gels, 100 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/3f/56/b0043f627fe0dd237a959c9df3fb.png InStock 16.05 EUR 16.05 <p style="text-align:justify;">Troxevasin gela aktīvā viela ir trokserutīns. Tas nostiprina asinsvadu sieniņas un samazina to palielināto caurlaidību. Trokserutīnam piemīt pretiekaisuma iedarbība uz audiem ap asinsvadiem, tādejādi tas samazina tūsku un uzlabo audu trofiku dažādos patoloģiskos procesos, kas saistīti ar vēnu mazspēju. Troxevasin gelu lieto simptomātiskai vēnu mazspējas, varikozes (paplašinātas vēnas) un prevarikozes sindroma, virspusēja tromboflebīta (vēnu iekaisums, kas saistīts ar trombu veidošanos), flebīta (vēnu iekaisums), pēcflebīta stāvokļa, muskuļu krampju un visaptverošai hemoroīdu slimības ārstēšanai.</p> <p style="text-align:justify;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=3mTZxvrIaKc">https://www.youtube.com/watch?v=3mTZxvrIaKc</a></p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Sirds un asinsvadi/Vēnām