ULTRAVIT Zinc kapsulas, 60 gab.

ULTRAVIT Zinc kapsulas, 60 gab.

VP LABORATORY LTD
Kopā
9.99 €
Derīguma termiņš: 2027-02-28
Cinks ir svarīgs cilvēka ķermeņa pareizai augšanai un tā veselīgai uzturēšanai, jo tas atrodas ķermeņa asinīs, kaulos un audos.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Cinks ir svarīgs cilvēka ķermeņa pareizai augšanai un tā veselīgai uzturēšanai, jo tas atrodas ķermeņa asinīs, kaulos un audos. Vēl cinks ietekmē imūnsistēmas attīstību, redzi, veselīgu nervu sistēmas darbību, augšanu, reprodukciju un vielmaiņu. Cinks īpaši nepieciešams sportistiem, jo tas stimulē testosterona veidošanos un palielina izturību un muskuļu spēku.

  • Augsta uzsūkšanās spēja
  • Atbalsts imūnsistēmai
  • Nepieciešams redzei, nervu sistēmai, augšanai un vielmaiņai
  • Nesatur piena produktus / laktozi
  • Nesatur glutēnu
  • Nesatur ĢMO
Papildu informācija par produktu
product
1144249 ULTRAVIT Zinc kapsulas, 60 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/ultravit-zinc-kapsulas-60-gab-1144249 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/eb/47/1392347c9e28458a102d2a295f1b.png InStock 9.99 EUR ULTRAVIT 9.99 <p>Cinks ir svarīgs cilvēka ķermeņa pareizai augšanai un tā veselīgai uzturēšanai, jo tas atrodas ķermeņa asinīs, kaulos un audos. Vēl cinks ietekmē imūnsistēmas attīstību, redzi, veselīgu nervu sistēmas darbību, augšanu, reprodukciju un vielmaiņu. Cinks īpaši nepieciešams sportistiem, jo tas stimulē testosterona veidošanos un palielina izturību un muskuļu spēku.</p> <ul><li>Augsta uzsūkšanās spēja</li> <li>Atbalsts imūnsistēmai</li> <li>Nepieciešams redzei, nervu sistēmai, augšanai un vielmaiņai</li> <li>Nesatur piena produktus / laktozi</li> <li>Nesatur glutēnu</li> <li>Nesatur ĢMO</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Nervu sistēmai 0 Vīriešiem