VICHY Liftactiv Collagen Specialist Night sejas krēms, 50 ml

0 0 (0 atsauksmes)

VICHY Liftactiv Collagen Specialist Night sejas krēms, 50 ml

VICHY LABORATOIRE
0 0 (0 atsauksmes)
34.67 €
53.34 €
69.34 €/Ml
Derīguma termiņš: 2026-06-30
Nakts krēms.
Uzzināt vairāk

Liftactiv Collagen Specialist, spēcīgs nakts krēms, kas novērš redzamās kolagēna zuduma pazīmes. Formula, kurā ietilpst biopeptīdi, dabiski sastopamais resveratrols un Vichy vulkāniskais mineralizējošais ūdens, atjauno, nomierina un stiprina ādu nakts laikā. Piemērots jutīgai ādai. Hipoalerģisks. Dermatoloģiski pārbaudīts.

Galvenās dermatoloģiskās sastāvdaļas:

  • Biopeptīdi
  • Dabīgais resveratrols
  • Minerālūdens Vichy

Galvenās priekšrocības:

  • Āda paliek mitrināta un barota, novecošanās pazīmes ir mazinātas.
  • Nostiprina ādas barjeras funkciju.
  • Āda uzreiz kļūst stingra un gluda.
  • 82 % piekrīt, ka āda izskatās atjaunojusies, 96 % piekrīt, ka āda šķiet hidratēta, 71 % piekrīt, ka āda kļūst tvirtāka, 98 % piekrīt, ka āda izskatās pilnīgāka, 86 % piekrīt, ka āda izskatās mirdzošāka.
  • Hipoalerģisks.
  • Dermatoloģiski pārbaudīts.

https://www.youtube.com/watch?v=0ij8zQ8m3yk

product
1222230 VICHY Liftactiv Collagen Specialist Night sejas krēms, 50 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/b9/d6/3f726254c378459f2e0a358abf38.png InStock 34.67 EUR 53.34 <p style="text-align:justify;">Liftactiv Collagen Specialist, spēcīgs nakts krēms, kas novērš redzamās kolagēna zuduma pazīmes. Formula, kurā ietilpst biopeptīdi, dabiski sastopamais resveratrols un Vichy vulkāniskais mineralizējošais ūdens, atjauno, nomierina un stiprina ādu nakts laikā. Piemērots jutīgai ādai. Hipoalerģisks. Dermatoloģiski pārbaudīts.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Galvenās dermatoloģiskās sastāvdaļas:</strong></p> <ul style="text-align:justify;"><li style="text-align:justify;">Biopeptīdi</li> <li style="text-align:justify;">Dabīgais resveratrols</li> <li style="text-align:justify;">Minerālūdens Vichy</li> </ul><p style="text-align:justify;"><strong>Galvenās priekšrocības:</strong></p> <ul style="text-align:justify;"><li>Āda paliek mitrināta un barota, novecošanās pazīmes ir mazinātas.</li> <li>Nostiprina ādas barjeras funkciju.</li> <li>Āda uzreiz kļūst stingra un gluda.</li> <li>82 % piekrīt, ka āda izskatās atjaunojusies, 96 % piekrīt, ka āda šķiet hidratēta, 71 % piekrīt, ka āda kļūst tvirtāka, 98 % piekrīt, ka āda izskatās pilnīgāka, 86 % piekrīt, ka āda izskatās mirdzošāka.</li> <li>Hipoalerģisks.</li> <li>Dermatoloģiski pārbaudīts.</li> </ul><p style="text-align:justify;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=0ij8zQ8m3yk">https://www.youtube.com/watch?v=0ij8zQ8m3yk</a></p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi