VICHY Liftactiv Supreme Day For Normal and Combination skin sejas krēms, 50 ml

0 0 (0 atsauksmes)

VICHY Liftactiv Supreme Day For Normal and Combination skin sejas krēms, 50 ml

VICHY LABORATOIRE
0 0 (0 atsauksmes)
25.60 €
42.67 €
51.20 €/Ml
Derīguma termiņš: 2025-11-30
Pretnovecošanās dienas krēms normālai un kombinētai ādai.
Uzzināt vairāk

Liftactiv Supreme līnija - progresīva ādas kopšana nepārtrauktai grumbu un tvirtuma koriģēšanai. Unikālā formula nodrošina ādas novecošanās pazīmju samazināšanu dienas gaitā un ilgtermiņā. No rīta līdz vakaram - izlīdzināta un jauneklīgāka izskata āda. Ilgstošs liftinga efekts. 10 pētījumu gadi un 6 patenti.

Vichy laboratorijās tika dziļi pētīts un pierādīts fenomens, ko dēvē par "ādas novecošanos dienas laikā"- dažādas novecošanas pazīmes progresē un kļūst izteiktākas tieši dienas laikā. Tas tikai daļēji ir atgriezenisks process, jo ilgākā laika periodā šīs izmaiņas kļūst patstāvīgas. Tāpēc Liftactiv Supreme dienas krēms veidots tā, lai ietekmētu un koriģētu abus ādas novecošanās veidus - gan dienas laikā notiekošo, gan mazinātu grumbas un padarītu ādu tvirtāku ilgstoši.

Efektivitāte:
Nekavējoties - pateicoties īpašajai tekstūrai, tiek nodrošināts 3D efekts - āda ir matēta un tonis vienmērīgāks un starojošāks. ADENOZĪNS UN KOFEĪNS mazina dienas laikā radušās izmaiņas, 5 % RAMNOZE UN NEOHESPERIDĪNS atjauno un nostiprina ādas šūnas ilgtermiņā. C vitamīns un HEPES nogludina ādu, bet fragmentētā HIALURONSKĀBE nodrošina lielisku mitrinošo efektu.
Produkta efektivitāte pārbaudīta 4 klīniskajos pētījumos ar vairāk kā 360 dalībniekiem, rezultātus novērtēja instrumentāli dermatologu uzraudzībā, kā arī pēc dalībnieku pašvērtējumā.
Pēc 4 nedēļu lietošanas noturīgs liftinga efekts - āda ir par 38.5 % tvirtāka, tās tonis par 15.1 % gaišāks, tumšās ēnas mazāk izteiktas par 18.5 %.
71 % atzīmēja mirdzošaku ādu, 90 % atzina, ka āda kļuvusi maigāka un izskatās atpūtusies.
Hipoalerģisks. Piemērots jutīgai ādai.

product
1221402 VICHY Liftactiv Supreme Day For Normal and Combination skin sejas krēms, 50 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/fe/3f/69fe7c07e5ae08b6a021b332f112.png InStock 25.6 EUR 42.67 <p style="text-align:justify;">Liftactiv Supreme līnija - progresīva ādas kopšana nepārtrauktai grumbu un tvirtuma koriģēšanai. Unikālā formula nodrošina ādas novecošanās pazīmju samazināšanu dienas gaitā un ilgtermiņā. No rīta līdz vakaram - izlīdzināta un jauneklīgāka izskata āda. Ilgstošs liftinga efekts. 10 pētījumu gadi un 6 patenti. <br /><br />Vichy laboratorijās tika dziļi pētīts un pierādīts fenomens, ko dēvē par "ādas novecošanos dienas laikā"- dažādas novecošanas pazīmes progresē un kļūst izteiktākas tieši dienas laikā. Tas tikai daļēji ir atgriezenisks process, jo ilgākā laika periodā šīs izmaiņas kļūst patstāvīgas. Tāpēc Liftactiv Supreme dienas krēms veidots tā, lai ietekmētu un koriģētu abus ādas novecošanās veidus - gan dienas laikā notiekošo, gan mazinātu grumbas un padarītu ādu tvirtāku ilgstoši.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Efektivitāte:</strong><br />Nekavējoties - pateicoties īpašajai tekstūrai, tiek nodrošināts 3D efekts - āda ir matēta un tonis vienmērīgāks un starojošāks. ADENOZĪNS UN KOFEĪNS mazina dienas laikā radušās izmaiņas, 5 % RAMNOZE UN NEOHESPERIDĪNS atjauno un nostiprina ādas šūnas ilgtermiņā. C vitamīns un HEPES nogludina ādu, bet fragmentētā HIALURONSKĀBE nodrošina lielisku mitrinošo efektu. <br />Produkta efektivitāte pārbaudīta 4 klīniskajos pētījumos ar vairāk kā 360 dalībniekiem, rezultātus novērtēja instrumentāli dermatologu uzraudzībā, kā arī pēc dalībnieku pašvērtējumā. <br />Pēc 4 nedēļu lietošanas noturīgs liftinga efekts - āda ir par 38.5 % tvirtāka, tās tonis par 15.1 % gaišāks, tumšās ēnas mazāk izteiktas par 18.5 %.<br /> 71 % atzīmēja mirdzošaku ādu, 90 % atzina, ka āda kļuvusi maigāka un izskatās atpūtusies.<br />Hipoalerģisks. Piemērots jutīgai ādai.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi