VIROGELS 3 mg/10 mg/g gels, 15 g
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

VIROGELS 3 mg/10 mg/g gels, 15 g

LMP
Kopā
5.51 €
Derīguma termiņš: 2025-12-30
Virogels ir gels lietošanai deguna dobumā.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Virogels ir gels lietošanai deguna dobumā. To lieto vīrusu izcelsmes iesnu simptomātiskai ārstēšanai, profilaktiskai elpošanas ceļu aizsardzībai pret deguna vīrusu un gripas vīrusu pieaugušajiem un bērniem no 3 gadu vecuma. Lietojot deguna dobumā, Virogels aiztur gripas infekcijas sākumu, kavē deguna vīrusu vairošanos deguna dobumā, veicina gļotādas asinsvadu sašaurināšanos un samazina sekrēciju, rada vēsuma sajūtu degunā.

Papildu informācija par produktu
product
122283 VIROGELS 3 mg/10 mg/g gels, 15 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/ab/2f/46f58ce1898a3dc21de9176a6e6e.png InStock 5.51 EUR 5.51 <p style="text-align:justify;">Virogels ir gels lietošanai deguna dobumā. To lieto vīrusu izcelsmes iesnu simptomātiskai ārstēšanai, profilaktiskai elpošanas ceļu aizsardzībai pret deguna vīrusu un gripas vīrusu pieaugušajiem un bērniem no 3 gadu vecuma. Lietojot deguna dobumā, Virogels aiztur gripas infekcijas sākumu, kavē deguna vīrusu vairošanos deguna dobumā, veicina gļotādas asinsvadu sašaurināšanos un samazina sekrēciju, rada vēsuma sajūtu degunā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Saaukstēšanās un sāpes/Pretvīrusu līdzekļi