VISCOFLU 5 ml ampulas, 10 gab.

VISCOFLU 5 ml ampulas, 10 gab.

WELLNESS INDUSTRIES S.R.L.
5.0 5 (1 atsauksme)
Kopā
15.67 €
Derīguma termiņš: 2026-04-30
Sterils hipertoniskais šķīdums, inhalatoriem un instilācijām.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Viscoflu ir vienreizējas lietošanas medicīnas ierīce, kas paredzēta  tādu elpceļu saslimšanu ārstēšanai, kurām ir raksturīga bieza un viskoza  hipersekrēcija: akūts bronhīts, hronisks bronhīts un tā komplikācijas, plaušu emfizēma, cistiskā fibroze, bronhektāzes, sinusīts, sekretorais otīts.

VISCOFLU sastāvdaļu fizikāli /mehāniskā iedarbība šķidrina biezas un viskozas krēpas:

  • Sterilais, buferētais nātrija hlorīda hipertoniskais šķīdums, nokļūstot uz gļotādas, ar osmozes palīdzību izvada ūdeni no šūnām un starpšūnu telpas. Tas palielina ūdens saturu gļotās, kuras pārklāj epitēliju, padarot tās šķidrākas un veicinot to atdalīšanos.
  • N-acetilcisteīns (NAC): acetilētā aminoskābes cisteīna variants,  veicina mukolītisko aktivitāti nonākot tiešā kontaktā ar gļotām. Šī aktivitāte ir atkarīga no sulfhidrilgrupas radikāļu klātbūtnes, kas var sašķelt mukoproteīnu disulfīdu saites, kas nodrošina gļotu viskozitāti, depolimerizējot tās. NAC piemīt arī antioksidanta iedarbība, kas palīdz saglabāt elpošanas epitēlija tropismu.
product
1221972 VISCOFLU 5 ml ampulas, 10 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/f8/94/cd1814691208815013e1d6f004ca.png InStock 15.67 EUR 22.39 <p style="text-align:justify;">Viscoflu ir vienreizējas lietošanas medicīnas ierīce, kas paredzēta  tādu elpceļu saslimšanu ārstēšanai, kurām ir raksturīga bieza un viskoza  hipersekrēcija: akūts bronhīts, hronisks bronhīts un tā komplikācijas, plaušu emfizēma, cistiskā fibroze, bronhektāzes, sinusīts, sekretorais otīts.<br /><br />VISCOFLU sastāvdaļu fizikāli /mehāniskā iedarbība šķidrina biezas un viskozas krēpas:</p> <ul><li style="text-align:justify;">Sterilais, buferētais nātrija hlorīda hipertoniskais šķīdums, nokļūstot uz gļotādas, ar osmozes palīdzību izvada ūdeni no šūnām un starpšūnu telpas. Tas palielina ūdens saturu gļotās, kuras pārklāj epitēliju, padarot tās šķidrākas un veicinot to atdalīšanos.</li> <li style="text-align:justify;">N-acetilcisteīns (NAC): acetilētā aminoskābes cisteīna variants,  veicina mukolītisko aktivitāti nonākot tiešā kontaktā ar gļotām. Šī aktivitāte ir atkarīga no sulfhidrilgrupas radikāļu klātbūtnes, kas var sašķelt mukoproteīnu disulfīdu saites, kas nodrošina gļotu viskozitāti, depolimerizējot tās. NAC piemīt arī antioksidanta iedarbība, kas palīdz saglabāt elpošanas epitēlija tropismu.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Saaukstēšanās un sāpes/Elpceļiem