VOCAL Ar Citronu Un Medus Garšu sūkājamās tabletes, 24 gab.

VOCAL Ar Citronu Un Medus Garšu sūkājamās tabletes, 24 gab.

RPM PHARMA SA
Kopā
6.39 €
Derīguma termiņš: 2025-07-30
24 sūkājamās tabletes ar citronu un medus garšu. Islandes ķērpis, C vitamīns, Cinks, Medus, Hialuronskābe.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Imūnsistēmas atbalsts**

Elpceļu atbalsts*

Nomierinoša un patīkama iedarbība uz kaklu, rīkles galu un balss saitēm

VOCAL sastāvā ir Islandes ķērpis, C vitamīns un cinks.

*Islandes ķērpis (Cetraria islandica) sniedz atvieglojumu kakla un rīkles gala kairinājuma gadījumā. Nomierinoši un patīkami iedarbojas uz kaklu, rīkles galu un balss saitēm. Aizsargā mutes un rīkles gļotādu.

**C vitamīns un cinks veicina normālu imūnsistēmas darbību un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Cinks nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.

Papildu informācija par produktu
product
1145827 VOCAL Ar Citronu Un Medus Garšu sūkājamās tabletes, 24 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/vocal-ar-citronu-un-medus-garsu-sukajamas-tabletes-24-gab-1145827 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/0f/64/f090d36656208457994cdb84d9e0.png InStock 6.39 EUR VOCAL 7.99 <p>Imūnsistēmas atbalsts**</p> <p>Elpceļu atbalsts*</p> <p>Nomierinoša un patīkama iedarbība uz kaklu, rīkles galu un balss saitēm</p> <p>VOCAL sastāvā ir Islandes ķērpis, C vitamīns un cinks.</p> <p>*Islandes ķērpis (<em>Cetraria islandica</em>) sniedz atvieglojumu kakla un rīkles gala kairinājuma gadījumā. Nomierinoši un patīkami iedarbojas uz kaklu, rīkles galu un balss saitēm. Aizsargā mutes un rīkles gļotādu.</p> <p>**C vitamīns un cinks veicina normālu imūnsistēmas darbību un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Cinks nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Saaukstēšanās un sāpes/Klepus 20