VOCAL KIDS ar zemeņu garšu košļājamās pastilas, 24 gab.

VOCAL KIDS ar zemeņu garšu košļājamās pastilas, 24 gab.

RPM PHARMA FRANCE SARL
4.89 €
6.99 €
Derīguma termiņš: 2025-03-30
Sūkājamas pastilas elpceļu veselībai.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Uztura bagātinātājs ar saldinātājiem, bez cukura, 24 sūkājamās pastilas ar zemeņu garšu.

Islandes ķērpis, C vitamīns, Cinks.

  • Imūnsistēmas stiprināšanai
  • Elpceļu veselībai
  • Nomierinoša un patīkama iedarbība uz kaklu, rīkles galu un balss saitēm

VOCAL sastāvā ir Islandes ķērpis, C vitamīns un cinks.

Islandes ķērpis (Cetraria islandica) sniedz atvieglojumu kakla un rīkles gala kairinājuma gadījumā. Nomierinoši un patīkami iedarbojas uz kaklu, rīkles galu un balss saitēm. Aizsargā mutes un rīkles gļotādu.

C vitamīns un cinks veicina normālu imūnsistēmas darbību un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Cinks nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.

Papildu informācija par produktu
product
123316 VOCAL KIDS ar zemeņu garšu košļājamās pastilas, 24 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/94/04/fc4c30fd4275f73a8f6be4346627.png InStock 4.89 EUR 6.99 <p>Uztura bagātinātājs ar saldinātājiem, bez cukura, 24 sūkājamās pastilas ar zemeņu garšu.</p> <p>Islandes ķērpis, C vitamīns, Cinks.</p> <ul><li>Imūnsistēmas stiprināšanai</li> <li>Elpceļu veselībai</li> <li>Nomierinoša un patīkama iedarbība uz kaklu, rīkles galu un balss saitēm</li> </ul><p>VOCAL sastāvā ir Islandes ķērpis, C vitamīns un cinks.</p> <p>Islandes ķērpis (<em>Cetraria islandica</em>) sniedz atvieglojumu kakla un rīkles gala kairinājuma gadījumā. Nomierinoši un patīkami iedarbojas uz kaklu, rīkles galu un balss saitēm. Aizsargā mutes un rīkles gļotādu.</p> <p>C vitamīns un cinks veicina normālu imūnsistēmas darbību un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Cinks nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni ģimenei/Bērniem