VOCAL KIDS ar zemeņu garšu košļājamās pastilas, 24 gab.

VOCAL KIDS ar zemeņu garšu košļājamās pastilas, 24 gab.

RPM PHARMA FRANCE SARL
Kopā
4.19 €
Derīguma termiņš: 2025-08-30
Sūkājamas pastilas elpceļu veselībai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Uztura bagātinātājs ar saldinātājiem, bez cukura, 24 sūkājamās pastilas ar zemeņu garšu.

Islandes ķērpis, C vitamīns, Cinks.

  • Imūnsistēmas stiprināšanai
  • Elpceļu veselībai
  • Nomierinoša un patīkama iedarbība uz kaklu, rīkles galu un balss saitēm

VOCAL sastāvā ir Islandes ķērpis, C vitamīns un cinks.

Islandes ķērpis (Cetraria islandica) sniedz atvieglojumu kakla un rīkles gala kairinājuma gadījumā. Nomierinoši un patīkami iedarbojas uz kaklu, rīkles galu un balss saitēm. Aizsargā mutes un rīkles gļotādu.

C vitamīns un cinks veicina normālu imūnsistēmas darbību un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Cinks nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.

Papildu informācija par produktu
product
123316 VOCAL KIDS ar zemeņu garšu košļājamās pastilas, 24 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/vocal-kids-ar-zemenu-garsu-koslajamas-pastilas-24-gab-123316 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/94/04/fc4c30fd4275f73a8f6be4346627.png InStock 4.19 EUR VOCAL 6.99 <p>Uztura bagātinātājs ar saldinātājiem, bez cukura, 24 sūkājamās pastilas ar zemeņu garšu.</p> <p>Islandes ķērpis, C vitamīns, Cinks.</p> <ul><li>Imūnsistēmas stiprināšanai</li> <li>Elpceļu veselībai</li> <li>Nomierinoša un patīkama iedarbība uz kaklu, rīkles galu un balss saitēm</li> </ul><p>VOCAL sastāvā ir Islandes ķērpis, C vitamīns un cinks.</p> <p>Islandes ķērpis (<em>Cetraria islandica</em>) sniedz atvieglojumu kakla un rīkles gala kairinājuma gadījumā. Nomierinoši un patīkami iedarbojas uz kaklu, rīkles galu un balss saitēm. Aizsargā mutes un rīkles gļotādu.</p> <p>C vitamīns un cinks veicina normālu imūnsistēmas darbību un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Cinks nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni ģimenei/Bērniem 40 Vīriešiem