WELEDA Calendula ziepes, 100 g
0 0 (0 atsauksmes)

WELEDA Calendula ziepes, 100 g

WELEDA AG
0 0 (0 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2025-03-30
Dabiskas ziepes uz augu eļļas bāzes ar kliņģerītes un kumelītes ekstraktiem ādas maigai tīrīšanai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Maigākā izvēle jutīgai ādai. Dabiskas ziepes uz augu eļļas bāzes ar kliņģerītes un kumelītes ekstraktiem ādas maigai tīrīšanai.

Lai arī cik jutīga būtu Jūsu āda, tā ir jātīra. Weleda kliņģerīšu ziepes, kuru pamatā ir 100 % augu eļļa, ir pietiekami maigas, lai ar tām mazgātu arī bērnu ādu. Par maigu ādas tīrīšanu rūpējas bioloģiski audzēto kliņģerīšu un kumelīšu ekstrakti, maigas tīrošās vielas, kas iegūtas no kokosriekstu eļļas, palmu eļļas un olīveļļas, un dabisko ēterisko eļļu liegais aromāts.

Mūsu maigās ziepes var izmantot arī maigajai bērnu ādai. Produkta sastāvā ir tikai 100 % dabiskas augu izcelsmes izejvielas. Tajā nav mākslīgu smaržvielu, krāsvielu, konservantu un izejvielu, kas iegūtas no minerāleļļām. Dermatoloģiski pārbaudīts produkts.

https://www.youtube.com/watch?v=BCai0zWvGng

product
1162432 WELEDA Calendula ziepes, 100 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/aa/2e/c95d78d018abb8dd3c163645aafc.png InStock 4.91 EUR 8.19 <p style="text-align:justify;">Maigākā izvēle jutīgai ādai. Dabiskas ziepes uz augu eļļas bāzes ar kliņģerītes un kumelītes ekstraktiem ādas maigai tīrīšanai.</p> <p style="text-align:justify;">Lai arī cik jutīga būtu Jūsu āda, tā ir jātīra. Weleda kliņģerīšu ziepes, kuru pamatā ir 100 % augu eļļa, ir pietiekami maigas, lai ar tām mazgātu arī bērnu ādu. Par maigu ādas tīrīšanu rūpējas bioloģiski audzēto kliņģerīšu un kumelīšu ekstrakti, maigas tīrošās vielas, kas iegūtas no kokosriekstu eļļas, palmu eļļas un olīveļļas, un dabisko ēterisko eļļu liegais aromāts.</p> <p style="text-align:justify;">Mūsu maigās ziepes var izmantot arī maigajai bērnu ādai. Produkta sastāvā ir tikai 100 % dabiskas augu izcelsmes izejvielas. Tajā nav mākslīgu smaržvielu, krāsvielu, konservantu un izejvielu, kas iegūtas no minerāleļļām. Dermatoloģiski pārbaudīts produkts.</p> <p style="text-align:justify;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=BCai0zWvGng">https://www.youtube.com/watch?v=BCai0zWvGng</a></p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Ķermeņa ādas kopšana/Mazgāšanas līdzekļi