WELEDA Gentle Cleansing attīrošas putas, 150 ml

0 0 (0 atsauksmes)

WELEDA Gentle Cleansing attīrošas putas, 150 ml

WELEDA AG
0 0 (0 atsauksmes)
11.89 €
16.99 €
7.93 €/Ml
Derīguma termiņš: 2025-08-30
Weleda atsvaidzinošās un maigi attīrošās delikātās putas dziļi attīra ādu, saglabājot tajā mitrumu.
Uzzināt vairāk

Vegāniskās* maigi attīrošās putas dabiski un rūpīgi attīra ādu, noņemot ikdienas netīrumus, dekoratīvo kosmētiku un liekos taukainos izdalījumus. Putas ar ēteriskajām eļļām un burvjulazdas ekstraktu padara ādu svaigu un maigu, piešķirot tai neuzkrītošu aromātu, vienlaikus tajā saglabājot dabisko mitruma līdzsvaru. 

* Vegāniskie līdzekļi nesatur dzīvnieku izcelsmes izejvielas, tomēr nav iespējams pilnībā garantēt, ka šie līdzekļi un to izejvielas ražošanas procesā nav nonākuši saskarē ar dzīvnieku izcelsmes materiāliem.

Ieguvumi

  • Viegli putojošs līdzeklis dziļai, bet maigai attīrīšanai
  • Ar svaigu aromātu
  • Saglabā ādas dabisko mitrumu
  • Dermatoloģiski pārbaudīta panesamība uz ādas
product
1134964 WELEDA Gentle Cleansing attīrošas putas, 150 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/d4/04/596071f69496d028f473a9bf7c96.png InStock 11.89 EUR 16.99 <p>Vegāniskās* maigi attīrošās putas dabiski un rūpīgi attīra ādu, noņemot ikdienas netīrumus, dekoratīvo kosmētiku un liekos taukainos izdalījumus. Putas ar ēteriskajām eļļām un burvjulazdas ekstraktu padara ādu svaigu un maigu, piešķirot tai neuzkrītošu aromātu, vienlaikus tajā saglabājot dabisko mitruma līdzsvaru. </p> <p>* Vegāniskie līdzekļi nesatur dzīvnieku izcelsmes izejvielas, tomēr nav iespējams pilnībā garantēt, ka šie līdzekļi un to izejvielas ražošanas procesā nav nonākuši saskarē ar dzīvnieku izcelsmes materiāliem.</p> <p><strong>Ieguvumi</strong></p> <div class="rich-text"> <ul><li>Viegli putojošs līdzeklis dziļai, bet maigai attīrīšanai</li> <li>Ar svaigu aromātu</li> <li>Saglabā ādas dabisko mitrumu</li> <li>Dermatoloģiski pārbaudīta panesamība uz ādas</li> </ul></div> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Attīrīšana un tonizēšana