WELEDA Gentle Cleansing attīrošas putas, 150 ml
5.0 5 (1 atsauksme)

WELEDA Gentle Cleansing attīrošas putas, 150 ml

WELEDA AG
5.0 5 (1 atsauksme)
Kopā
11.03 €
Derīguma termiņš: 2026-02-28
Weleda atsvaidzinošās un maigi attīrošās delikātās putas dziļi attīra ādu, saglabājot tajā mitrumu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Vegāniskās* maigi attīrošās putas dabiski un rūpīgi attīra ādu, noņemot ikdienas netīrumus, dekoratīvo kosmētiku un liekos taukainos izdalījumus. Putas ar ēteriskajām eļļām un burvjulazdas ekstraktu padara ādu svaigu un maigu, piešķirot tai neuzkrītošu aromātu, vienlaikus tajā saglabājot dabisko mitruma līdzsvaru. 

* Vegāniskie līdzekļi nesatur dzīvnieku izcelsmes izejvielas, tomēr nav iespējams pilnībā garantēt, ka šie līdzekļi un to izejvielas ražošanas procesā nav nonākuši saskarē ar dzīvnieku izcelsmes materiāliem.

Ieguvumi

  • Viegli putojošs līdzeklis dziļai, bet maigai attīrīšanai
  • Ar svaigu aromātu
  • Saglabā ādas dabisko mitrumu
  • Dermatoloģiski pārbaudīta panesamība uz ādas
product
1134964 WELEDA Gentle Cleansing attīrošas putas, 150 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/d4/04/596071f69496d028f473a9bf7c96.png InStock 11.03 EUR 18.39 <p>Vegāniskās* maigi attīrošās putas dabiski un rūpīgi attīra ādu, noņemot ikdienas netīrumus, dekoratīvo kosmētiku un liekos taukainos izdalījumus. Putas ar ēteriskajām eļļām un burvjulazdas ekstraktu padara ādu svaigu un maigu, piešķirot tai neuzkrītošu aromātu, vienlaikus tajā saglabājot dabisko mitruma līdzsvaru. </p> <p>* Vegāniskie līdzekļi nesatur dzīvnieku izcelsmes izejvielas, tomēr nav iespējams pilnībā garantēt, ka šie līdzekļi un to izejvielas ražošanas procesā nav nonākuši saskarē ar dzīvnieku izcelsmes materiāliem.</p> <p><strong>Ieguvumi</strong></p> <div class="rich-text"> <ul><li>Viegli putojošs līdzeklis dziļai, bet maigai attīrīšanai</li> <li>Ar svaigu aromātu</li> <li>Saglabā ādas dabisko mitrumu</li> <li>Dermatoloģiski pārbaudīta panesamība uz ādas</li> </ul></div> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Attīrīšana un tonizēšana