XIVITAE stiprinošs losjons matiem 10 ml ampulas, 10 gab.
5.0 5 (2 atsauksmes)

XIVITAE stiprinošs losjons matiem 10 ml ampulas, 10 gab.

XIVITAE
5.0 5 (2 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2027-06-30
Ar sojas proteīnu bagātinātā formula palīdz nostiprināt matu struktūru no saknēm līdz galiem, padarot matus elastīgākus un stiprākus, kā arī palīdzot novērst matu lūšanu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Ar sojas proteīnu bagātinātā formula palīdz nostiprināt matu struktūru no saknēm līdz galiem, padarot matus elastīgākus un stiprākus, kā arī palīdzot novērst matu lūšanu. Īpašā formula aizsargā matus no ārējiem faktoriem, padarot tos mīkstus, mitrinātus un zīdainus.

SOJAS PROTEĪNS - palīdz uzlabot matu struktūru, stiprina tos un atjauno bojātus matus. Ar savām mitrinošajām un aizsargājošajām īpašībām sojas proteīns palīdz saglabāt mitrumu matu šķiedrās, vienlaikus piešķirot matiem spīdumu un gludumu.

product
19111758 XIVITAE stiprinošs losjons matiem 10 ml ampulas, 10 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/57/ac/ea58a238c21b89eddeaef183ee0f.png InStock 7.07 EUR 11.79 <p>Ar sojas proteīnu bagātinātā formula palīdz nostiprināt matu struktūru no saknēm līdz galiem, padarot matus elastīgākus un stiprākus, kā arī palīdzot novērst matu lūšanu. Īpašā formula aizsargā matus no ārējiem faktoriem, padarot tos mīkstus, mitrinātus un zīdainus.</p> <p>SOJAS PROTEĪNS - palīdz uzlabot matu struktūru, stiprina tos un atjauno bojātus matus. Ar savām mitrinošajām un aizsargājošajām īpašībām sojas proteīns palīdz saglabāt mitrumu matu šķiedrās, vienlaikus piešķirot matiem spīdumu un gludumu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Matu kopšana/Serumi, losjoni un matu eļļas