ZIRGU SPĒKS vēnām krēms-gels, 75 ml
0 0 (0 atsauksmes)

ZIRGU SPĒKS vēnām krēms-gels, 75 ml

LEKOPRO(ELIKSIR)
0 0 (0 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2025-11-30
Lai atrisinātu tik bieži sastopamās asinsvadu slimības problēmu, jums palīdzēs krēms-gels vēnām "Zirgu spēks".
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Varikozas vēnas ir slimība, kas būtiski pasliktina dzīves kvalitāti. Lai atrisinātu tik bieži sastopamās asinsvadu slimības problēmu, jums palīdzēs krēms-gels vēnām "Zirgu spēks". Dziedinošā krēma emulsija, ko izstrādājuši LekoPro vadošie speciālisti, satur daudzas sastāvdaļas, no kurām galvenā ir zirgkastaņa ekstrakts. Tā ietekme uz asinsvadiem cilvēkiem ir zināma jau sen. Šī auga ekstrakts aktīvi palīdz noņemt nogurumu un aizsargā asinsvadus.

Starp produkta sastāvdaļām ir arī rutīns, kalīzijas (zelta ūsu) ekstrakti, dēles un ginkgo biloba. Iedarbojoties kombinācijā, tiem ir stiprinoša iedarbība uz asinsvadu sieniņām, samazina trombu veidošanās risku, stimulē asinsriti. Pateicoties kampara klātbūtnei krēma-gela formulā, ievērojami palielinās asins plūsma. Šī sastāvdaļa darbojas kā spēcīgs pretsāpju līdzeklis un tai ir pretiekaisuma iedarbība.

product
1027760 ZIRGU SPĒKS vēnām krēms-gels, 75 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/e4/de/b5d755aaca584502260eebc2105b.png InStock 2.79 EUR 3.99 <p>Varikozas vēnas ir slimība, kas būtiski pasliktina dzīves kvalitāti. Lai atrisinātu tik bieži sastopamās asinsvadu slimības problēmu, jums palīdzēs krēms-gels vēnām "Zirgu spēks". Dziedinošā krēma emulsija, ko izstrādājuši LekoPro vadošie speciālisti, satur daudzas sastāvdaļas, no kurām galvenā ir zirgkastaņa ekstrakts. Tā ietekme uz asinsvadiem cilvēkiem ir zināma jau sen. Šī auga ekstrakts aktīvi palīdz noņemt nogurumu un aizsargā asinsvadus.</p> <p>Starp produkta sastāvdaļām ir arī rutīns, kalīzijas (zelta ūsu) ekstrakti, dēles un ginkgo biloba. Iedarbojoties kombinācijā, tiem ir stiprinoša iedarbība uz asinsvadu sieniņām, samazina trombu veidošanās risku, stimulē asinsriti. Pateicoties kampara klātbūtnei krēma-gela formulā, ievērojami palielinās asins plūsma. Šī sastāvdaļa darbojas kā spēcīgs pretsāpju līdzeklis un tai ir pretiekaisuma iedarbība.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Kāju kopšana/Kopjoši krēmi un losjoni