BIEZU UN STIPRU MATU NOSLĒPUMS!

Lai iegūtu biezus, garus un veselīgus matus, ir svarīgi pievērst uzmanību pašam to sākumam – galvas ādai. Mēs ikdienā izmantojam krēmus, losjonus un eļļas sejas un ķermeņa ādas kopšanai, bieži vien aizmirstot, ka arī galvas ādai ir nepieciešama īpaša kopšana.

Galvas ādas kopšana ir pats galvenais, lai mūsu mati augtu veselīgi.

Nepietiekamas vai nepareizas rūpes par galvas ādu var rezultēties ar sausumu, niezi, taukošanos, novājinātām matu saknēm un citām problēmām.

Šobrīd ir pieejami daudz un dažādu līdzekļu galvas ādas kopšanai, taču kā izvēlēties visefektīvāko?

Ir vielas, kuras palīdz uzlabot galvas ādas stāvokli un tiek plaši izmantotas kosmētikas un ārstnieciskajos līdzekļos.

Nātru ekstrakts (Urtica Dioica Leaf Extract) - Nātres ir lielisks un pārbaudīts veids, kā samazināt matu izkrišanu, kā arī veicināt to augšanu. Nātres palīdz atjaunot matu vizuālo skaistumu un stiprumu, pabarojot tos ar vitamīniem un minerālvielām. Tās iesaka lietot arī, ja ir problēmas ar sausu galvas ādu un ir blaugznas. Novērš matu taukošanos.

Sarkanā pipara ekstrakts (Capsicum Annuum Fruit Extract) - Sarkanais pipars satur kapsaicīnu - vielu, kas stimulē mata augšanu, uzlabo asinsriti mata folikulās, kas uzlabo vielmaiņu un nodrošina veselīgāku matu augšanu, stimulē arī neaktīvās matu folikulas. Kapsaicīna lietošana visā matu garumā padara tos mirdzošus, maigus un viegli ķemmējamus.

Placenta (Hydrolyzed Placental Protein) - Bagātīgs bioaktīvo komponentu avots, kas palīdz veicināt matu sakņu stiprināšanu un matu augšanu.

Pantenols (Panthenol) - provitamīns B5. Palīdz stiprināt matus, novērst lūšanu, šķelšanos. Stimulē epidermas un ādas šūnu augšanu un atjaunošanos, kā arī kavē tās novecošanos.

Ir izstrādāts produkts, kas satur visas minētās sastāvdaļas. PLACENTA VITAE losjons pret matu izkrišanu ir inovatīvs, ērti lietojams produkts, kas palīdz novērst matu izkrišanu, veicināt matu augšanu, mitrināt galvas ādu un uzturēt tās dabīgo līdzsvaru.

Produkts ir lietojams pēc matu mazgāšanas, ieziežot losjonu tīrā, mitrā galvas ādā, kad tās stāvoklis ir visuzņēmīgākais. Ar maigu pirkstu masāžu, uzlabojot mikrocirkulāciju, losjons jāiemasē galvas ādā. Produkts nav jāizskalo. Atlikušo losjonu var iesmērēt visā matu garumā, lai tos mitrinātu un atvieglotu ķemmēšanu.

Regulāri lietojot, mati kļūst dzīvīgāki, mitrinātāki, uzlabojas galvas ādas stāvoklis, tiek nostiprinātas matu saknes un tiek stimulēta matu augšana.

category